Szkolimy od 1990 r.
Konsulting-Edukacja
JACYNO I MODZELEWSKI Sp. z o.o.
Aktualności

Faktury i e-faktury 2019 - zasady wystawiania faktur i e-faktur oraz ustrukturyzowanych faktur w zamówieniach publicznych oraz zmiany VAT w 2019 r.

Kompleksowe szkolenie przedstawiające zagadnienia związane z zasadami wstawiania faktur oraz rozliczania podatku VAT, w tym. m.in. obowiązku podatkowego, podstawy opodatkowania, odliczania podatku VAT, rozliczania odwrotnego obciążenia, podzielonej płatności, JPK,.  Omówione zostaną zasady wystawiania ustrukturyzowanych faktur w zamówieniach publicznych, które mają obowiązywać od 18 kwietnia 2019r. Przedstawione zostaną także wprowadzone i planowane zmiany podatku VAT w 2019r. oraz istotne orzecznictwo dotyczące wybranych kwestii. Kurs kładzie nacisk na aspekty praktyczne.

 

Adresaci szkolenia: Szkolenie skierowane jest do osób zajmujących się wystawianiem faktur oraz rozliczaniem podatku od towarów i usług w przedsiębiorstwach.

 

 

Znajdź szkolenie odpowiednie dla siebie i swojej firmy:

 

SZKOLENIA JEDNODNIOWE: http://www.univers.com.pl/szkolenia-jednodniowe/

 

KONFERENCJE / SZKOLENIA WYJAZDOWE: http://www.univers.com.pl/szkolenia-wyjazdowe-konferencje/

 

SZKOLENIA NA ZLECENIE / ZAMKNIĘTE: http://www.univers.com.pl/szkolenia-zamkniete/

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij