Szkolimy od 1990 r.
Konsulting-Edukacja
JACYNO I MODZELEWSKI Sp. z o.o.
Aktualności

Możliwość dofinansowania naszych szkoleń dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw

Nasza firma z sukcesem przeszła kilkumiesięczną procedurę akredytacyjną i uzyskała wpis do Bazy Usług Rozwojowych prowadzonej przez PARP. Dzięki temu, na szkolenia UNIVERS mogą Państwo otrzymać dofinansowanie.

Pełny katalog dofinansowanych szkoleń znajdziesz tutaj

Jeśli Twoja firma jest: mikro, małym lub średnim przedsiębiorstwem możesz ubiegać się o dofinansowanie szkolenia z funduszy europejskich w ramach RPO, którymi zarządzają poszczególne Urzędy Marszałkowskie na lata 2014-2020. 

Fundusze unijne zostały już uruchomione w kilku województwach, a ilość środków na finansowane kursów jest ograniczona. (Dofinansowane nie jest dostępne dla podmiotów z województwa mazowieckiego oraz pomorskiego).

Jak uzyskać dofinansowanie?

1. Znajdź odpowiednie dla siebie szkolenie w Bazie Usług Rozwojowych.
UWAGA: nie przejmuj się, jeśli usługa, którą wybrałeś realizowana jest poza Twoim województwem – możesz skorzystać z usług szkoleniowych na terenie całej Polski!
2. Skontaktuj się z Operatorem odpowiednim dla Twojej lokalizacji.
Na stronie BUR znajdziesz informacje o aktualnym stanie Podmiotowego Systemu Finansowania w Twoim województwie, jak i o obecnie planowanych lub już realizowanych projektach, objętych dofinansowaniem. Listę operatorów w Twoim województwie sprawdzisz tutaj (W zakładce Dofinansowanie wybierz województwo).
3. Wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie operatora.
Każdy z operatorów do Twojej dyspozycji odda formularz zgłoszeniowy, który szybko i łatwo wypełnisz. Złóż go zgodnie z wymaganiami w siedzibie operatora osobiście lub listownie bądź za pomocą poczty e-maiI i oczekuj na kontakt. Jeśli tylko będziesz miał jakieś pytania, podczas wypełnienia wniosku, skontaktuj się z biurem obsługi klienta danego operatora.
4. Podpisz umowę z operatorem.
Po pozytywnej weryfikacji Twojego zgłoszenia, operator skontaktuje się z Tobą w celu podpisania umowy, dzięki której otrzymasz dofinansowanie i, co najważniejsze, będziesz mógł rozpocząć wybrane przez Ciebie szkolenia.
5. Zarejestruj się i skorzystaj ze szkolenia dzięki BUR.
Poprzez Bazę Usług Rozwojowych zarejestruj się na wybrane szkolenie. Skorzystaj z niego, nabywając nowe umiejętności i kwalifikacje. Pamiętaj, aby ocenić szkolenie, w którym brałeś udział oraz opłacić usługę wykonawcy.
6. Otrzymaj refundację poniesionych kosztów szkolenia.
Możesz otrzymać refundację nawet do 80% wartości szkolenia. Po zakończeniu usługi i dokonaniu oceny kursu, firma składa u operatora wymagane dokumenty rozliczające usługę i odzyskuje ustalony procent dofinansowania.

Jeśli interesują Państwa szkolenia UNIVERS, których nie ma na liście BUR, prosimy o kontakt - wówczas zaktualizujemy listę o zaproponowane kursy!

Program lojalnościowy

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym programie lojalnościowym. Założenie konta pozwoli Państwu zbierać punkty, za które będzie można uzyskać rabat na kolejne szkolenie, darmowy kurs lub odebrać nagrody.

Dowiedz się więcej
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij