Szkolimy od 1990 r.
Konsulting-Edukacja
JACYNO I MODZELEWSKI Sp. z o.o.
Aktualności

Jak zamknąć rok zgodnie z wytycznymi polskiego prawa bilansowego?

Zbliża się koniec okresu sprawozdawczego, zatem - jak co roku - specjaliści ds. księgowych przystąpią do sporządzania bilansu. W związku z tym zapraszamy na szkolenie poświęcone zasadom właściwego zamknięcia roku. Nasz ekspert* udzieli Państwu praktycznych rad, dotyczących wszystkich pozycji bilansu. Kurs podzielony będzie na następujące moduły:

Moduł I: Wprowadzenie. Rola wprowadzenia oraz informacji dodatkowej (zakres ujawnień)

Moduł II: Podsumowanie zmian obowiązujących od 2017 roku

Moduł III: Wybrane zagadnienia bilansowe

Zobacz szczegółowy harmonogram szkolenia. Otwórz plik poniżej!

TUTAJ SPRAWDŹ TERMINARZ SZKOLEŃ EKSPERTA UNIVERS

* Grażyna Machula - wybitna specjalistka w dziedzinie rachunkowości i rynku kapitałowego. Jest wykładowcą na szkoleniach dla głównych księgowych, biegłych rewidentów, maklerów oraz doradców inwestycyjnych. Na zlecenie Senatu opiniowała ustawę o rachunkowości. W 2001 roku otrzymała tytuł Wykładowcy roku z dziedziny finansów, przyznany przez Instytut Rozwoju Biznesu.

Program lojalnościowy

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym programie lojalnościowym. Założenie konta pozwoli Państwu zbierać punkty, za które będzie można uzyskać rabat na kolejne szkolenie, darmowy kurs lub odebrać nagrody.

Dowiedz się więcej
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij