Szkolimy od 1990 r.
Konsulting-Edukacja
JACYNO I MODZELEWSKI Sp. z o.o.
Aktualności

Jakie zmiany nas czekają? SPRAWDŹ!

Od dnia 1 lipca 2018 r. wchodzi w życie mechanizm podzielonej płatności (split payment). Będzie to stanowić istotną rewolucję w rozliczeniu podatku od towarów i usług, która będzie miała bezpośrednie przełożenie na płynność finansową przedsiębiorstw i sposób dokonywanych płatności. Wchodzące w życie przepisy wiążą się również ze zmianami kształtu deklaracji VAT – 7, które będą obowiązywać począwszy do rozliczenia za lipiec 2018 r. Warto już teraz poznać praktyczne aspekty wprowadzanych zmian i ich wpływu na bieżące rozliczanie podatku od towarów i usług.

Warto również zwrócić uwagę na nowelizację ustawy VAT, która zgodnie z założeniami również ma wejść w życie z dniem 1 lipca 2018 r. Proponowane przepisy m.in. zakazują wystawiania faktur do paragonów, wprowadzają dodatkową sankcję w przypadku odliczenia VAT z faktury niezawierającej numeru VAT nabywcy czy też modyfikują zasady pierwszego zasiedlenia.

Niezwykle istotne znacznie mają planowane zmiany w zakresie opodatkowania bonów jak i w zakresie elektronicznego fakturowania w zamówieniach publicznych.

 

oprac. Krzysztof Kłoskowski

 

 

ZAPISY NA SZKOLENIA TRWAJĄ!

 

szkolenia jednodniowe:

http://www.univers.com.pl/szkolenia-jednodniowe/

 

Szkolenia wyjzdowe - konferencje / kompleksowo: 

http://www.univers.com.pl/szkolenia-wyjazdowe-konferencje/

 

 

e-mail:
www.univers.com.pl
facebook.com/univers1990

UNIVERS KONSULTING - EDUKACJA
JACYNO I MODZELEWSKI Sp. z.o.o.
ul.Niecała 2d, 65-245 Zielona Góra
tel. (68) 325 66 93
fax (68) 320 05 47

Program lojalnościowy

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym programie lojalnościowym. Założenie konta pozwoli Państwu zbierać punkty, za które będzie można uzyskać rabat na kolejne szkolenie, darmowy kurs lub odebrać nagrody.

Dowiedz się więcej
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij