Szkolimy od 1990 r.
Konsulting-Edukacja
JACYNO I MODZELEWSKI Sp. z o.o.
Szkolenia wyjazdowe - konferencje
Podatki i rachunkowość

Podatki 2019 - KONFERENCJE - Zmiany w przepisach podatkowych w 2019 roku oraz bilans 2019.

O szkoleniu

Zapraszamy Państwa do udziału w kompleksowym szkoleniu wyjazdowym o tematyce podatkowej.

Podatki 2019 KONFERENCJE

Zmiany w przepisach podatkowych w 2019 roku oraz bilans 2019.

Od dnia 1 listopada 2019 r. wprowadzony zostanie obowiązkowy mechanizm podzielonej płatności (split payment), który obejmie 150 różnego rodzaju czynności. Jednocześnie zlikwidowany zostanie mechanizm odwrotnego obciążenia i solidarnej odpowiedzialności. Oznacza to ogromną rewolucję w rozliczaniu podatku od towarów i usług już za 2 miesiące m.in. dla podmiotów z branży budowlanej, samochodowej, stalowej w istocie dla każdego podatnika, który wykonuje czynności opodatkowane na zasadzie odwrotnego obciążenia lub nabywa czynności tego typu.
Uchwalona została również zmiana wprowadzająca zakaz wystawiania faktur do paragonów bez NIP co znacząco zmieni zasady dokumentacji niektórych czynności.
Każdy podatnik dokonujący wewnątrzwspólnotowej dostawy towarów będzie zmuszony, od dnia 1 stycznia 2020 r. zmienić zasady dokumentacji dla potrzeb stosowania stawki podatku w wysokości 0% - nastąpi istotna rewolucja w dokumentacji w sposób znaczący utrudniająca prawidłowe udokumentowanie WDT!
Fundamentalne znaczenie ma wyrok TSUE w sprawie kart paliwowych – każdy podatnik mający cokolwiek wspólnego z kartami paliwowymi staje przed zadaniem modyfikacji rozliczeń kart paliwowych, które zdaniem TSUE stanowią usługę finansową niedającą prawa do odliczenia VAT.
Należy również zwrócić uwagę na zmiany w zakresie zmiany sposobu raportowania VAT – w miejsce pliku JPK_VAT i deklaracji VAT-7 pojawi się nowa struktura JKP_VDEK; dodatkowo planowane jest wprowadzenie rewolucji w stawkach VAT. Nie mniej istotne znaczenie ma wprowadzenie poszerzonej bazy podatników VAT czynnych (tzw. biała lista), z czym związane jest udostępnienie danych o rachunkach bankowych i sankcji przewidzianych w tym zakresie już od dnia 1 września 2019 r.
Istotne znaczenie mają zmiany wynikające z prawa wspólnotowego w zakresie fakturowania elektronicznego w zamówieniach publicznych oraz przewidujące wprowadzenie elektronicznych kas fiskalnych począwszy od dnia 1 stycznia 2020 r.

Hotel:

Hotel Haffner****, zlokalizowany zaledwie 100 metrów od plaży, to obiekt ekskluzywny, który zapewnia zarówno luksusowo urządzone pokoje
i apartamenty jak i również bogatą ofertę SPA. Pokoje Hotelu Haffner to piękne wnętrza dopracowane w najmniejszym detalu.
Każdy z nich posiada doskonałe wyposażenie - m.in. Internet Wi-Fi, sejf oraz zestaw do parzenia kawy/ herbaty. Hotel słynie z doskonałej,
rozpieszczającej podniebienia Gości kuchni natomiast, ponad 15-letnie doświadczenie gwarantuje najwyższą jakość w organizacji konferencji.
Hotel Haffner – tu mamy czas dla Ciebie, u masz czas dla Siebie.

Wykładowcy: 
do przeprowadzenia zajęć zaprosiliśmy cenionych ekspertów, praktyków, doradców, sprawdzonych i kompetentnych.

Wsparcie zajęć: 
każdy wykład prowadzony jest w formie warsztatu, często z zastosowaniem prezentacji multimedialnej

Materiały szkoleniowe oraz Certyfikaty: 
Starannie dobrane, autorskie materiały szkoleniowe indywidualnie opracowane przez Wykładowców
w formie skryptu, teksty ustaw i rozporządzeń, zawierające najnowsze interpretacje przepisów, dodatkowo dla każdego uczestnika - notes i długopis.
Wykłady i ćwiczenia prowadzone w oparciu o  praktyczne przykłady i prezentacje multimedialne.


Każdy Uczestnik otrzymuje dokument potwierdzający udział w szkoleniu
imienny Certyfikat ukończenia szkolenia. Doradcy Podatkowi zyskują punkty
do oceny podnoszenia kwalifikacji zawodowych. 

Jakość zakwaterowania i wyżywienia. 
W ramach szkolenia zapewniamy 3 noclegi w przytulnych pokojach, wyposażonych w TV, Internet Wi-Fi, sejf oraz zestaw do parzenia kawy/ herbaty


W ramach naszego szkolenia korzystacie Państwo z posiłków od kolacji w dniu przyjazdu do obiadu w dniu wyjazdu.

Dodatkowe, równie ważne elementy oferty:
 w czasie wolnym zapraszamy do korzystania z hotelowego SPA.
 basen, jacuzzi, sauna oraz siłownia.

 UWAGA !

Istnieje możliwość dofinansowania naszych szkoleń dla
mikro, małych i średnich przedsiębiorstw poprzez Bazę Usług Rozwojowych (BUR)
z tzw. środków unijnych oraz Krajowego Funduszu Szkoleniowego (Urzędy Pracy).

Zapraszamy do wyszukania najbliższego Operatora Regionalnego - LINK OPERATOR REGIONALNY

W razie pytań prosimy o kontakt pod nr: 68 325 66 93

Adresaci szkolenia

Szkolenie skierowane jest do kadry kierowniczej i specjalistów działów finansowo - księgowych, w szczególności Głównych Księgowych i Dyrektorów Ekonomicznych. Zapraszamy również Prezesów, Dyrektorów i właścicieli Firm.

Wykładowcy

Kłoskowski Krzysztof
Kłoskowski Krzysztof

Prawnik, doradca podatkowy 10900. Specjalizuje się w podatkach pośrednich, w tym zwłaszcza podatku od towarów i usług. Obsługuje postępowania podatkowe oraz sądowo - administracyjne (w tym również reprezentuje klientów przed wojewódzkimi sądami administracyjnymi oraz... Czytaj dalej

Machula Grażyna
Machula Grażyna

Wybitna specjalistka w dziedzinie rachunkowości i rynku kapitałowego. Jest wykładowcą na szkoleniach dla głównych księgowych, biegłych rewidentów, maklerów oraz doradców inwestycyjnych. Na zlecenie Senatu opiniowała ustawę o rachunkowości. W 2001 roku otrzymała tytuł... Czytaj dalej

Program szkolenia

Aby zapoznać się ze szczegółowym programem szkolenia, prosimy kliknąć widoczny obok przycisk "Zobacz program szkolenia" i pobrać stosowny dokument.

Informacje dodatkowe

Istnieje możliwość wykupienia noclegu w pokoju 1 osobowym - dopłata 350,00 zł
lub wykupienie zakwaterowania i wyżywienia dla osoby towarzyszącej - dopłata 1110,00 zł

Znajdziesz nas również tutaj: https://www.facebook.com/Univers1990/

 

UWAGA PROMOCJA - za zgłoszenie do dnia 15 października 2019 roku, 
dajemy RABAT - 100 zł

Lokalizacja na mapie

Chcesz wziąć udział w szkoleniu? Daj nam znać!
Zgłoś udział w szkoleniu

Program lojalnościowy

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym programie lojalnościowym. Założenie konta pozwoli Państwu zbierać punkty, za które będzie można uzyskać rabat na kolejne szkolenie, darmowy kurs lub odebrać nagrody.

Dowiedz się więcej
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij