Szkolimy od 1990 r.
Konsulting-Edukacja
JACYNO I MODZELEWSKI Sp. z o.o.
Szkolenia wyjazdowe - konferencje
Podatki i rachunkowość

„Podatki i rachunkowość w 2020 roku z uwzględnieniem najnowszych zmian”

O szkoleniu

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w kwietniowej konferencji o tematyce podatkowej w Zakopanem.

Fantastyczne położenie sprawia, że Zakopane to wspaniały i najlepszy punkt wypadowy w Tatry, świetne miejsce wypoczynku zarówno zimą, jak i w lecie. Przepiękne, malownicze dolinki tatrzańskie, urokliwe, górskie jeziora i ośnieżone szczyty, groźnie spoglądające z góry...Parę kroków od hotelu LOGOS, w którym będziecie Państwo mieli przyjemność odpoczywać, przechodząc jedynie przez park, można dojść do Krupówek – centralnego punktu Zakopanego, pełnego różnych rozrywek przez cały rok http://logos-zakopane.pl/galeria/wszystkie  W programie konferencji uroczysta kolacja oraz wycieczka.

Rabat 100zł przy zgłoszeniu do 5 września!!!

W najbliższym czasie podatników czekając istotne zmiany w zakresie raportowania i rozliczenia zobowiązania w zakresie podatku od towarów i usług. Przede wszystkim należy zawrócić uwagę na zmiany od dnia 1 lipca 2020 r. w zakresie tzw. białej listy – tj. modyfikacje w zakresie solidarnej odpowiedzialności oraz rozliczania kosztów podatkowych przy płatnościach na rachunki nie zgłoszone na białej liście.

Niezwykle istotne znaczenie mają zmiany w zakresie zmiany sposobu raportowania VAT (od dnia 1 października 2020 r.) – w miejsce pliku JPK_VAT i deklaracji VAT-7 pojawi się nowa struktura JKP_VDEK ze znaczącą zwiększonym zakresem danych – m.in. oznaczanie indywidualnym kodem GTU wrażliwych towarów i usług oraz oznaczanie faktur objętych obowiązkowym mechanizmem podzielonej płatności (zarówno po stronie sprzedawcy jak i nabywcy).

Warto również odnotować zmiany w zakresie WDT od dnia 1 lipca 2020 r., które zmieniają formalne zasady wykazywania transakcji unijnych dla potrzeb zastosowania stawki podatku w wysokości 0% oraz fakt wprowadzenia nowej „matrycy stawek”, która wpłynie na stawki obniżone VAT od dnia 1 lipca 2020 r.

 

Wykładowcy

Machula Grażyna
Machula Grażyna

Wybitna specjalistka w dziedzinie rachunkowości i rynku kapitałowego. Jest wykładowcą na szkoleniach dla głównych księgowych, biegłych rewidentów, maklerów oraz doradców inwestycyjnych. Na zlecenie Senatu opiniowała ustawę o rachunkowości. W 2001 roku otrzymała tytuł... Czytaj dalej

Kłoskowski Krzysztof
Kłoskowski Krzysztof

Prawnik, doradca podatkowy 10900. Specjalizuje się w podatkach pośrednich, w tym zwłaszcza podatku od towarów i usług. Obsługuje postępowania podatkowe oraz sądowo - administracyjne (w tym również reprezentuje klientów przed wojewódzkimi sądami administracyjnymi oraz... Czytaj dalej

Gniłka Aleksander
Gniłka Aleksander

Doradca podatkowy (nr wpisu 11512), wspólnik, założyciel i Prezes zarządu Tax Support Center Sp. z o.o., absolwent Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Posiada wieloletnie doświadczenie w stosowaniu polskiego i międzynarodowego prawa... Czytaj dalej

Program szkolenia

Aby zapoznać się ze szczegółowym programem szkolenia, prosimy kliknąć widoczny obok przycisk "Zobacz program szkolenia" i pobrać stosowny dokument.

Informacje dodatkowe

Uwaga!

Istnieje możliwość dofinansowania naszych szkoleń dla
mikro, małych i średnich przedsiębiorstw poprzez Bazę Usług Rozwojowych (BUR)
z tzw. środków unijnych oraz Krajowego Funduszu Szkoleniowego (Urzędy Pracy). 

Zapraszamy do wyszukania najbliższego Operatora Regionalnego - LINK OPERATOR REGIONALNY

W razie pytań prosimy o kontakt pod nr: 68 325 66 93

Każdy uczestnik otrzymuje:
- starannie dobrane, autorskie materiały szkoleniowe indywidualnie opracowane przez Wykładowców 
w formie skryptu, teksty ustaw i rozporządzeń, zawierające najnowsze interpretacje przepisów, notes i długopis
- wykłady i ćwiczenia prowadzone w oparciu o  praktyczne przykłady i prezentacje multimedialne
-  dokument potwierdzający udział w szkoleniu (imienny Certyfikat ukończenia szkolenia.); Doradcy Podatkowi zyskują punkty do oceny podnoszenia kwalifikacji zawodowych)

 Czekamy na propozycję zagadnień, które według Państwa powinny znaleźć się w programie konferencji.

Lokalizacja na mapie

Chcesz wziąć udział w szkoleniu? Daj nam znać!
Zgłoś udział w szkoleniu

Program lojalnościowy

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym programie lojalnościowym. Założenie konta pozwoli Państwu zbierać punkty, za które będzie można uzyskać rabat na kolejne szkolenie, darmowy kurs lub odebrać nagrody.

Dowiedz się więcej
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij