Szkolimy od 1990 r.
Konsulting-Edukacja
JACYNO I MODZELEWSKI Sp. z o.o.
Szkolenia wyjazdowe - konferencje
Podatki i rachunkowość

Zmiany w przepisach podatkowych i rachunkowości - aspekty praktyczne - KONFERENCJA POTWIERDZONA

O szkoleniu

Zapraszamy  Państwa do udziału w  konferencji podatkowej w Jastarni.

Jastarnia położona jest w środkowej części Mierzei Helskiej - 13 km od Helu i 22 km od Władysławowa.Istnieje kilka tłumaczeń etymologii nazwy Jastarnia. Niektórzy uważają, że odwołuje się ona do kaszubskiej nazwy Wielkanocy - jastr. Inna wersja mówi, że osada powstała na wzgórzu, gdzie w pogańskich czasach oddawano hołd bogowi Jastrzebogowi.Układ topograficzny Jastarni doskonale odzwierciedla rzeźbę terenu. Uliczki ściśle wypełniają każdą wolną przestrzeń i sięgają "od morza do morza". Część plażowa oddzielona jest od centrum miasta pasmem wysokich wydm, porośniętych lasem sosnowym. Spokojny, nowoczesny hotel z widokiem na Bałtyk - Dom Zdrojowy, położony w lesie na Półwyspie Helskim, 4 minuty spacerem od plaży i 15 km od rezerwatu fok  https://zdrojowy.com.pl/galeria/

Konferencja będzie prowadzona z zachowaniem wszelkich środków ostrożności i zasad bezpieczeństwa związanych z COVID-19.

Wstęp do programu VAT:

      Jesienią 2021 r. i na początku 2022 r. podatników czekają liczne zmiany przepisów w zakresie podatku od towarów i usług. W pierwszym rzędzie należy mieć wzgląd na zmiany w strukturze JPK_VDEK dotyczące faktur uproszczonych, kodów GTU oraz oznaczeń MPP (mechanizm podzielonej płatności) – przepisy w tym zakresie już obowiązują. Znacząco istotniejsze zmiany wynikają z pakietu Slim vat 2, których wchodzi w życie już z dniem 1 października 2021 r. Przepisy te przewidują liczne zmiany „upraszające” bieżące rozliczanie VAT, które dotyczą wszystkich podatników bez względu na branże, w której działają.

      Rewolucyjne zmiany wejdą w życie od dnia 1 stycznia 2022 r. – będzie to tzw. Krajowy System E-faktur, który wprowadzi fakturę ustrukturyzowną wysłaną i odbieraną poprzez platformę elektroniczną Ministerstwa Finansów. Przez pierwszy rok przepisy te będą dobrowolne jednak już od dnia 1 stycznia 2023 r. ten sposób fakturowania ma dotyczyć wszystkich podatników. Tak krótki czas na wprowadzenie tak zasadniczej zmiany (kompletnie nowy system fakturowania) będzie stanowić nie lada wyzwanie dla podatników. Konieczne jest również odnotowania przepisów zwanych Polskim Ładem, które od dnia 1 stycznia 2022 r. wprowadzą tzw. grupowego podatnika, nowy, przyśpieszony termin zwrotu jak i opcję opodatkowania usług finansowych.

Celem szkolenia jest praktyczne przedstawienie wszystkich planowanych zmian w zakresie VAT.

 

Wykładowcy

Machula Grażyna
Machula Grażyna

Wybitna specjalistka w dziedzinie rachunkowości i rynku kapitałowego. Jest wykładowcą na szkoleniach dla głównych księgowych, biegłych rewidentów, maklerów oraz doradców inwestycyjnych. Na zlecenie Senatu opiniowała ustawę o rachunkowości. W 2001 roku otrzymała tytuł... Czytaj dalej

Kłoskowski Krzysztof
Kłoskowski Krzysztof

Prawnik, doradca podatkowy 10900. Specjalizuje się w podatkach pośrednich, w tym zwłaszcza podatku od towarów i usług. Obsługuje postępowania podatkowe oraz sądowo - administracyjne (w tym również reprezentuje klientów przed wojewódzkimi sądami administracyjnymi oraz... Czytaj dalej

Kayyali Samir
Kayyali Samir

Doradca Podatkowy, ekonomista, ekspert w dziedzinie finansów przedsiębiorstw. Obecnie prowadzi kancelarię doradztwa podatkowego oraz bezpośrednio nadzoruje departament obsługi rachunkowej i sprawozdawczości finansowej dedykowany obsłudze m. in. zagranicznych... Czytaj dalej

Program szkolenia

Aby zapoznać się ze szczegółowym programem szkolenia, prosimy kliknąć widoczny obok przycisk "Zobacz program szkolenia" i pobrać stosowny dokument.

Informacje dodatkowe

Uwaga!

Istnieje możliwość dofinansowania naszych szkoleń dla
mikro, małych i średnich przedsiębiorstw poprzez Bazę Usług Rozwojowych (BUR)
z tzw. środków unijnych oraz Krajowego Funduszu Szkoleniowego (Urzędy Pracy). 

Zapraszamy do wyszukania najbliższego Operatora Regionalnego - LINK OPERATOR REGIONALNY 

W razie pytań prosimy o kontakt pod nr: 68 325 66 93

Każdy uczestnik otrzymuje:
- starannie dobrane, autorskie materiały szkoleniowe indywidualnie opracowane przez Wykładowców 
w formie skryptu, teksty ustaw i rozporządzeń, zawierające najnowsze interpretacje przepisów, notes i długopis
- wykłady i ćwiczenia prowadzone w oparciu o  praktyczne przykłady i prezentacje multimedialne
-  dokument potwierdzający udział w szkoleniu (imienny Certyfikat ukończenia szkolenia.); Doradcy Podatkowi zyskują punkty do oceny podnoszenia kwalifikacji zawodowych)

Konferencja będzie prowadzona z zachowaniem wszelkich środków ostrożności i zasad bezpieczeństwa związanych z COVID-19.

Lokalizacja na mapie

Chcesz wziąć udział w szkoleniu? Daj nam znać!
Zgłoś udział w szkoleniu

Program lojalnościowy

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym programie lojalnościowym. Założenie konta pozwoli Państwu zbierać punkty, za które będzie można uzyskać rabat na kolejne szkolenie, darmowy kurs lub odebrać nagrody.

Dowiedz się więcej
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij