Szkolimy od 1990 r.
Konsulting-Edukacja
JACYNO I MODZELEWSKI Sp. z o.o.
Szkolenia wyjazdowe - konferencje
Kadry i płace

Akcja - Kadry i płace 2017/2018

O szkoleniu

Zapraszamy Państwa do udziału w kompleksowym szkoleniu wyjazdowym o tematyce kadrowo-płacowej.

Hotel Aquarius ***** w Kołobrzegu przypomina oceaniczny katamaran w morzu zieleni nadmorskiego parku. Architektura hotelu nawiązuje do modernistycznego nurtu w architekturze z lat 20. XX wieku i znanych na całym świecie projektów Alvara Aalto. Hotel stawia na ekologię. Kucharze pracują na bazie świeżej żywności zaopatrywanej od lokalnych producentów i rolników. Do tworzenia menu wykorzystuje się sezonowe produkty, promując regionalne przysmaki. Dziczyzna i grzyby pochodzą z okolicznościowych lasów, ryby zaś ze świeżego połowu. Najwyższą jakość serwowanych potraw potwierdza prestiżowy certyfikat Slow Food Polska. zapraszam na stronę hotelu

W godz. 7:00 do 22:00 zapraszamy do korzystania z hotelowego Aquacenter. Składa się na nie: basen pływacki (3-torowy) o długości 25 m, basen rekreacyjny z gejzerami i leżakami wodnymi oraz ,,dziką rzeką’’, 2 jacuzzi, kompleks saun: parowa, solankowa, sucha oraz ruska bania, czara lodowa, natryski wrażeń.

W ramach czasu wolnego zapraszamy Państwa do udziału w warsztatach kulinarnych pod okiem szefa kuchni.

 Udział w szkoleniu gwarantuje:
- zajęcia prowadzone przez wysoko cenionych ekspertów
- teczkę z materiałami szkoleniowymi
- imienny certyfikat ukończenia szkolenia
- lunche w każdym dniu szkolenia
- poczęstunek w przerwach kawowych

Koszty zakwaterowania i wyżywienia zawierają:
- trzy noclegi w komfortowym pokoju dwuosobowym (jedynka za dopłatą)
- wyśmienite i zróżnicowane wyżywienie (śniadania i kolacje w formie bufetu)
- zwiedzanie Kołobrzegu z przewodnikiem
- warsztaty kulinarne połączone z degustacją
- opiekę organizatora
- przyjazną atmosferę

- zapraszamy do przyjazdu z osobą towarzyszącą (1.080 zł/os)

- możliwy jest udział w zajęciach bez zakwaterowania

- można również uczestniczyć w wybranych zajęciach (prosimy o kontakt)

uwaga: cena "za udział w zajęciach" jest ceną promocyjną i obowiązuje do dnia 17.10.2017r. Po tej dacie koszt udziału w zajęciach wzrośnie o 100 zł./os.

Adresaci szkolenia

Szkolenie skierowane jest do pracowników działów kadrowo - płacowych. Nasza propozycja przeznaczona jest dla osób o ugruntowanej, praktycznej wiedzy, których dotychczasowe doświadczenie pozwala na swobodne analizowanie nawet najtrudniejszych przykładów.

Wykładowcy

Gniłka Aleksander
Gniłka Aleksander

 doradca podatkowy, absolwent Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Posiada wieloletnie doświadczenie w stosowaniu polskiego i międzynarodowego prawa podatkowego. Specjalizuje się w zagadnieniach podatków dochodowych od osób... Czytaj dalej

Ponczek Andrzej
Ponczek Andrzej

Prawnik, trener, szkoleniowiec-praktyk, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, były pracownik Wydziału Przyznawania Emerytur i Rent oraz Wydziału Kontroli Płatników Składek w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych,... Czytaj dalej

Przybylak Szczepan
Przybylak Szczepan

ekspert z dziedziny prawa pracy, doświadczony inspektor pracy, występował jako biegły sądowy z zakresu prawa pracy. Wykładowca, trener z wieloletnim doświadczeniem, które przekłada się na umiejętność przystępnego przekazywania i wyjaśniania skomplikowanych zagadnień... Czytaj dalej

Program szkolenia

Aby zapoznać się ze szczegółowym programem szkolenia, prosimy kliknąć widoczny obok przycisk "Zobacz program szkolenia" i pobrać stosowny dokument.

Opcje dodatkowe

Wszystkim zainteresowanym oferujemy również możliwość zakupu nieobowiązkowych opcji dodatkowych, które mogą znacznie umilić Państwu pobyt na szkoleniu.

  • dodatkowy nocleg w pokoju jednoosobowym 270 zł/dobę
  • dodatkowy nocleg w pokoju dwuosobowym 180 zł/dobę/os
  • parking zewnętrzny gratis

UWAGA: Osoby zainteresowane zamówieniem opcji dodatkowych, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 68 325 66 93

Pliki do pobrania

Lokalizacja na mapie

Chcesz wziąć udział w szkoleniu? Daj nam znać!
Zgłoś udział w szkoleniu

Program lojalnościowy

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym programie lojalnościowym. Założenie konta pozwoli Państwu zbierać punkty, za które będzie można uzyskać rabat na kolejne szkolenie, darmowy kurs lub odebrać nagrody.

Dowiedz się więcej
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij