Szkolimy od 1990 r.
Konsulting-Edukacja
JACYNO I MODZELEWSKI Sp. z o.o.
Szkolenia wyjazdowe - konferencje
Podatki i rachunkowość

Gruntowne zmiany w podatkach i Ordynacji podatkowej oraz bilans 2017.

O szkoleniu

Zapraszamy Państwa do udziału w kompleksowym szkoleniu wyjazdowym o tematyce podatkowo-bilansowej.

 Udział w szkoleniu gwarantuje:
- zajęcia prowadzone przez wysoko cenionych ekspertów
- teczkę z materiałami szkoleniowymi
- imienny certyfikat ukończenia szkolenia
- lunch w każdym dniu szkolenia
- poczęstunek w przerwach kawowych

Koszty zakwaterowania i wyżywienia zawierają:
- trzy noclegi w komfortowym pokoju dwuosobowym (jedynka za dopłatą)
- wyśmienite i zróżnicowane wyżywienie (śniadania i kolacje w formie bufetu)
- wycieczkę z przewodnikiem
- kolację regionalną
- opiekę organizatora
- przyjazną atmosferę

- zapraszamy do przyjazdu z osobą towarzyszącą (1.190 zł/os)

- możliwy jest udział w zajęciach bez zakwaterowania

- można również uczestniczyć w wybranych zajęciach (prosimy o kontakt)


ARIES Hotel & SPA mieści się w samym centrum Zakopanego, nieopodal słynnych Krupówek.

Poprzez połączenie kilku stylów: zakopiańskiego, alpejskiego, awangardowych lat 20 i artystycznych lat 50tych uzyskano spektakularny efekt. Architektura i wystój obiektu harmonijnie łączą regionalną stylistykę i barwną historię tego miejsca z nowoczesnością i elegancją.
W Hotelu ARIES przygotowana została specjalna Strefa Wellness. Jej najważniejszym atutem jest basen z wodą termalną, w którym znajdują się leżanki i siedziska do masażu wodnego. Dwa zadaszone jacuzzi znajdujące się na zewnątrz budynku, to idealna propozycja dla osób szukających odprężenia na świeżym powietrzu. W zimie można tu zażywać kąpieli w śnieżnej scenerii, a latem cieszyć się wschodami i zachodami słońca. Do dyspozycji Gości jest szeroki wybór saun. Zachęcamy do skorzystania z aromatycznej łaźni parowej, komory solnej, rosyjskiej bani lub sauny fińskiej.
www.hotelaries.pl
W ramach czasu wolnego zapraszamy Państwa do udziału w wycieczce i kolacji regionalnej.

uwaga: cena "za udział w zajęciach" jest ceną promocyjną i obowiązuje do dnia 14.11.2017r. Po tej dacie koszt udziału w zajęciach wzrośnie o 100 zł./os.

Adresaci szkolenia

Szkolenie skierowane jest do pracowników działów finansowych i księgowości. Nasza propozycja przeznaczona jest dla osób o ugruntowanej, praktycznej wiedzy, których dotychczasowe doświadczenie pozwala na swobodne analizowanie nawet najtrudniejszych przykładów.

Wykładowcy

Machula Grażyna
Machula Grażyna

Wybitna specjalistka w dziedzinie rachunkowości i rynku kapitałowego. Jest wykładowcą na szkoleniach dla głównych księgowych, biegłych rewidentów, maklerów oraz doradców inwestycyjnych. Na zlecenie Senatu opiniowała ustawę o rachunkowości. W 2001 roku otrzymała tytuł... Czytaj dalej

Gniłka Aleksander
Gniłka Aleksander

 doradca podatkowy, absolwent Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Posiada wieloletnie doświadczenie w stosowaniu polskiego i międzynarodowego prawa podatkowego. Specjalizuje się w zagadnieniach podatków dochodowych od osób... Czytaj dalej

Kłoskowski Krzysztof
Kłoskowski Krzysztof

Prawnik, doradca podatkowy 10900. Specjalizuje się w podatkach pośrednich, w tym zwłaszcza podatku od towarów i usług. Obsługuje postępowania podatkowe oraz sądowo - administracyjne (w tym również reprezentuje klientów przed wojewódzkimi sądami administracyjnymi oraz... Czytaj dalej

Bielawny Jerzy
Bielawny Jerzy

Wybitny ekspert z dziedziny prawa podatkowego specjalizujący się w podatkach dochodowych, doświadczony wykładowca. W przeszłości doradca Ministra Finansów, kierownik Zakładu Polityki Antymonopolowej i Rynków Kapitałowych w Instytucie... Czytaj dalej

Lokalizacja na mapie

Chcesz wziąć udział w szkoleniu? Daj nam znać!
Zgłoś udział w szkoleniu

Program lojalnościowy

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym programie lojalnościowym. Założenie konta pozwoli Państwu zbierać punkty, za które będzie można uzyskać rabat na kolejne szkolenie, darmowy kurs lub odebrać nagrody.

Dowiedz się więcej
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij