Szkolimy od 1990 r.
Konsulting-Edukacja
JACYNO I MODZELEWSKI Sp. z o.o.
Szkolenia zamknięte
Ochrona danych osobowych

POMAGAMY STWORZYĆ DOKUMENTACJĘ BEZPIECZEŃSTWA

O szkoleniu

Jeśli macie Państwo problemy z przygotowaniem dokumentacji przetwarzania danych osobowych (polityki bezpieczeństwa, instrukcji zarządzania systemami informatycznymi, upoważnień, ewidencji upoważnień, umów powierzenia danych) oferujemy usługi w tym zakresie.

Proponujemy pomoc na trzech poziomach:
– weryfikacja bieżącej dokumentacji z naniesieniem uwag o błędach– poprawienie dokumentacji
– stworzenie prawem wymaganej dokumentacji od podstaw

Dodatkowo oferujemy:
– zgłaszanie/ aktualizacja zbiorów danych osobowych w rejestrze GIODO,
– stworzenie umowy powierzenia danych osobowych,

Dokumentacja jest przygotowywana indywidualnie przy udziale klienta, który musi udzielić wielu informacji i współpracować na każdym etapie tworzenia dokumentów.Dokumentacja jest opracowywana w szczegółowy sposób, aby zapewnić jak najlepsze dopasowanie do profilu działalności pod kątem przetwarzanych danych osobowych. Dedykowana dokumentacja wraz z wypełnieniem zapewnia spełnienie wszystkich wymogów ustawy o ochronie danych osobowych oraz rozporządzenia do art. 39a niniejszej ustawy i przepisów wykonawczych. 


 

Wykładowca

Andrzejewski Rafał
Andrzejewski Rafał

Prawnik, trener biznesu, konsultant, wykładowca, autor artykułów w prasie specjalistycznej. Doświadczony prawnik, trener biznesu, ekspert i wieloletni szkoleniowiec (10 lat) Wieloletni pracownik i konsultant wiodących kancelarii prawnych Współpracuje z największymi... Czytaj dalej

Skontaktuj się z nami

* - pola wymagane
Komunikat

Program lojalnościowy

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym programie lojalnościowym. Założenie konta pozwoli Państwu zbierać punkty, za które będzie można uzyskać rabat na kolejne szkolenie, darmowy kurs lub odebrać nagrody.

Dowiedz się więcej
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij