Szkolimy od 1990 r.
Konsulting-Edukacja
JACYNO I MODZELEWSKI Sp. z o.o.
Szkolenia zamknięte
Branżowe

OPRACOWANIE DOKUMENTACJI ANTYMOBBINGOWEJ I ANTYDYSKRYMINACYJNEJ

O szkoleniu

Zgodnie ze zmianą Kodeksu Pracy z 2004 roku, ustawodawca nałożył na pracodawców obowiązek zapobiegania mobbingowi. W realizacji tego zadania jak dotychczas najlepiej sprawdza się rozwiązanie o charakterze całościowym zwane polityką antymobbingową.
Dlatego też w trosce o Państwo dobro proponujemy możliwość stworzenia prawem wymaganej dokumentacji dostosowanej dokładnie do Państwa potrzeb.
Polityka antymobbingowa wpływa istotnie na poprawę poczucia bezpieczeństwa wśród pracowników, pozwala kształtować pozytywne, bezkonfliktowe środowisko pracy oraz reagować natychmiast w przypadku naruszenia przyjętych zasad.

Wykładowca

Andrzejewski Rafał
Andrzejewski Rafał

Prawnik, trener biznesu, konsultant, wykładowca, autor artykułów w prasie specjalistycznej. Doświadczony prawnik, trener biznesu, ekspert i wieloletni szkoleniowiec (10 lat) Wieloletni pracownik i konsultant wiodących kancelarii prawnych Współpracuje z największymi... Czytaj dalej

Skontaktuj się z nami

* - pola wymagane
Komunikat

Program lojalnościowy

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym programie lojalnościowym. Założenie konta pozwoli Państwu zbierać punkty, za które będzie można uzyskać rabat na kolejne szkolenie, darmowy kurs lub odebrać nagrody.

Dowiedz się więcej
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij