Szkolimy od 1990 r.
Konsulting-Edukacja
JACYNO I MODZELEWSKI Sp. z o.o.
Szkolenia zamknięte
Podatki i rachunkowość

ZASADY WYSTAWIANIA FAKTUR I E-FAKTUR 2018

O szkoleniu

Szkolenia wewnętrzne, organizowane specjalnie dla Państwa, to propozycja przygotowana dla osób, które chcą skoncentrować się wyłącznie na zagadnieniach związanych z działalnością własnej firmy.

 

Jak pracujemy?
Wspólnie analizujemy potrzeby, cel szkolenia i wybieramy sposób jego realizacji. Uczestnicy otrzymują specjalnie opracowane materiały szkoleniowe oraz certyfikat potwierdzający udział w warsztatach. Nasz ekspert przygotowany jest na kwestie trudne, indywidualne, prowadząc szkolenia na najwyższym poziomie.
Przyjedziemy w wybranym przez Państwa czasie.

 

Aktualna propozycja szkolenia:

Zasady wystawiania faktur i e-faktur - 2018

Cele szkolenia: W szkoleniu poruszone zostaną zagadnienia związane z zasadami wystawiania i rozliczania faktur na gruncie  podatku VAT, rozliczania podatku VAT oraz wybrane problemy związane z ewidencjonowaniem sprzedaży na kasie fiskalnej.  W szkoleniu przedstawione zostaną zmiany w zakresie podatku VAT, w szczególności: przedłużenie stosowania stawek 23 i 8%, rozszerzenie stosowania mechanizmu odwróconego obciążenia w obrocie krajowym, zmiany w zakresie składania deklaracji i informacji dla celów podatku VAT. W szkoleniu przedstawione zostanie również istotne orzecznictwo dotyczące omawianych kwestii. Szkolenie kładzie nacisk na aspekty praktyczne. Omówiony zostanie także Jednolity Plik Kontrolny, w tym nowy schemat JPK_VAT(3) i objęcie obowiązkiem JPK_VAT mikroprzedsiębiorców od 2018 r. Przybliżone zostaną także planowane zmiany w 2018 r.

Adresaci szkolenia

Szkolenie skierowane jest do osób zajmujących się wystawieniem faktur oraz rozliczaniem podatku od towarów i usług.

Wykładowcy

Kłoskowski Krzysztof
Kłoskowski Krzysztof

Prawnik, doradca podatkowy 10900. Specjalizuje się w podatkach pośrednich, w tym zwłaszcza podatku od towarów i usług. Obsługuje postępowania podatkowe oraz sądowo - administracyjne (w tym również reprezentuje klientów przed wojewódzkimi sądami administracyjnymi oraz... Czytaj dalej

Szymankiewicz Marcin
Szymankiewicz Marcin

Doradca podatkowy, absolwent Wydziału Prawa i Administracji UW i Wydziału Humanistycznego Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Olsztynie, specjalizujący się w tematyce podatku od towarów i usług. Doświadczenie zawodowe zdobywał w organach podatkowych oraz dziale podatkowym... Czytaj dalej

Program szkolenia

Aby zapoznać się ze szczegółowym programem szkolenia, prosimy kliknąć widoczny obok przycisk "Zobacz program szkolenia" i pobrać stosowny dokument.

Informacje dodatkowe

Szkolenie realizujemy w wybranym przez Państwo miejscu i czasie.

Cenę ustalamy zawsze indywidualnie i zawiera ona:

- wykład w formie warsztatów

- konsultacje

- materiały szkoleniowe

- certyfikaty potwierdzające udział w szkoleniu

 

 

 

Skontaktuj się z nami

* - pola wymagane
Komunikat

Program lojalnościowy

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym programie lojalnościowym. Założenie konta pozwoli Państwu zbierać punkty, za które będzie można uzyskać rabat na kolejne szkolenie, darmowy kurs lub odebrać nagrody.

Dowiedz się więcej
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij