Szkolimy od 1990 r.
Konsulting-Edukacja
JACYNO I MODZELEWSKI Sp. z o.o.

Inne

Lokalizacja

Tematyka, która wyróżnia nasze szkolenia kadrowe oraz szkolenia dla osób prowadzących kadry i płace (dla księgowych) dotyczy przede wszystkim codziennych zadań takich specjalistów. Pragniemy, by wiedza dostarczana przez naszych ekspertów pozwalała na wdrożenie wielu korzystnych i zgodnych z obowiązującym prawem optymalizacji. Zwracamy więc uwagę nie tylko na konieczność poruszenia kwestii nowych rozporządzeń regulujących pracę księgowych, ale również tematykę najczęściej pojawiających się problemów. Prezentujemy konkretne rozwiązania.

Finansowe - rachunkowość

Dla każdej firmy podstawą funkcjonowania jest odpowiednie, czyli odpowiedzialne oraz dbające o stały rozwój zarządzanie. Dlatego też nasze szkolenia z rachunkowości oraz szkolenia finansowe starają się otworzyć Państwa na wieloaspektowość zagadnień, z którymi zapewne spotykacie się w trakcie codziennej pracy. Pragniemy, by właściwe i bezpieczne strategie zarządzania sprzyjały intensywnemu rozwojowi firmy. Jesteśmy przekonani, że przedstawione przez nas rozwiązania oraz poruszana tematyka spotkań pozwoli usprawnić codzienne działanie przedsiębiorstwa.

Podatki vat

W związku z nieustannymi zmianami w polskim ustawodawstwie, pojawiającymi się nowelizacjami ustaw – dla wielu przedsiębiorców tematyka podatków pozostaje pełna niejasności. Organizowane przez nas szkolenia z zakresu podatków VAT (od towarów i usług) skupiają się m.in. na aktualnym stanie prawnym. Uczestnicy tych spotkań mogą więc zaktualizować posiadaną wiedzę, jak również zdobyć nowe narzędzia radzenia sobie z najczęstszymi problemami (wynikającymi z nowej ordynacji podatkowej). Prezentujemy także sposoby przygotowywania korekt.

Prawo pracy

Jednym z obszarów, który jest przez nas nieustannie poruszany w trakcie prowadzonych konferencji, jest kodeks pracy oraz wszystkie, zawarte w nim regulacje. Dlatego też zdecydowaliśmy się przygotować cykl szkoleń w zakresie prawa pracy, które w całości skupione byłyby wokół tej problematyki. Obecnie możemy Państwa zaprosić na spotkania, które odbywają się w różnych miastach w Polsce. Uczestnictwo w nich pozwoli zapoznać się ze zmianami oraz nowym stanem prawnym, jak również obowiązującą dokumentacją (wzory dokumentów, wniosków oraz oświadczeń).

Wyjazdowe

Cykl spotkań z naszymi ekspertami bez wątpienia pozwoli na uzupełnienie obecnej wiedzy Państwa pracowników o nowe, zupełnie świeże spojrzenia na zagadnienia towarzyszące zarówno obsłudze kadrowo-płacowej, jak i wszelkim sprawom rachunkowo-finansowym. Również tematyka prawa pracy i podatków VAT jest elementem decydującym o kształcie naszych szkoleń wyjazdowych. Staramy się, by były one czasem wykorzystanym w 100%. Pragniemy, by oznaczały one dla Państwa inwestycję w bezpieczną przyszłość i rozwój przedsiębiorstwa.

Lokalizacja

Dostępne szkolenia

Program lojalnościowy

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym programie lojalnościowym. Założenie konta pozwoli Państwu zbierać punkty, za które będzie można uzyskać rabat na kolejne szkolenie, darmowy kurs lub odebrać nagrody.

Dowiedz się więcej
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij