Szkolimy od 1990 r.
Konsulting-Edukacja
JACYNO I MODZELEWSKI Sp. z o.o.

Kadry i płace

Lokalizacja

 DOFINANSOWANE SZKOLENIA UNIVERS W BAZIE USŁUG ROZWOJOWYCH!

Nasza firma z sukcesem przeszła kilkumiesięczną procedurę akredytacyjną i uzyskała wpis do (Bazy Usług Rozwojowych) prowadzonej przez  PARP. Dzięki temu, na szkolenia UNIVERS mogą Państwo otrzymać dofinansowanie.

--> Jeśli jesteś mikro, małym lub średnim przedsiębiorcą możesz wystąpić o dofinansowanie wybranego przez siebie szkolenia Univers z funduszy europejskich. Skontaktuj się z Nami a poprowadzimy Cię przez ścieżkę pozyskania dotacji, od pomocy w doborze szkolenia, odnalezieniu właściwego Operatora po pomoc przy rejestracji w Bazie.
Znajdź odpowiednie szkolenie Univers w BUR i już dziś zacznij ubiegać się z Nami o jego dofinansowanie!

Przygotowując ofertę kursów pragnęliśmy, by dzięki nim doskonalić swoje umiejętności i rozszerzać wiedzę mogły przede wszystkim osoby odpowiedzialne za prawidłowe i sprawne funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Dlatego też w naszej rozbudowanej ofercie znalazły się również szkolenia „Kadry i Płace”, czyli kursy przygotowane z myślą o osobach prowadzących listę płac. Specjaliści nadzorujący w firmach kadry i płace to, obok księgowych, największa grupa uczestników na naszych kursach. W latach 90-tych organizowaliśmy tylko seminaria kadrowe, ale na Państwa prośbę ofertę konferencji poszerzyliśmy również o szkolenia z zakresu kadr i płac. Nadal zajmujemy się szczegółowo problemami kodeksu pracy i są to profesjonalne kursy dla kadrowych. Tematykę prawa pracy często poszerzamy o zagadnienia związane z rozwojem osobistym pracowników, komunikacją w firmie, a nawet rozliczaniem podróży służbowych. Na zajęcia w charakterze wykładowców zapraszamy doświadczonych i sprawdzonych trenerów, gwarantując wysoki poziom zajęć. Dzięki temu kursy odbywają się w przyjaznej atmosferze i jednocześnie mają profesjonalny charakter, co z pewnością sprzyja skutecznej nauce. Stawiamy na rzetelność w realizacji swoich zleceń i oczekujemy tego również od naszych kursantów. Tylko zaufana współpraca pomoże nam osiągnąć wspólny sukces.

Do prezentowanych w trakcie naszych spotkań zagadnień podchodzimy wieloaspektowo. Nasi eksperci starają się zwrócić uwagę uczestników na najczęściej pojawiające się problemy, nieprawidłowości, jak również nieświadomie popełniane błędy. Wskazują także na sposoby ich skutecznego unikania oraz usprawniania swojej codziennej pracy. W związku z powyższym inwestycja w nasze szkolenia „Kadry i Płace” jest również inwestycją w sprawne i zgodne z obowiązującym prawem funkcjonowanie firmy. Pragniemy także podkreślić, iż spotkania te organizowane są przez nas w różnych miastach w Polsce, co pozwala osobom z całego kraju skorzystać ze wsparcia naszych specjalistów. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty – czekamy właśnie na Państwa!

Prawo pracy

Celem tych spotkań jest budowanie pełnej świadomości ich uczestników, która dotyczy przede wszystkim znajomości podstawowych regulacji prawnych. Pragniemy nieustannie zwracać Państwa uwagę za ich zakres i obszar, a tym samym – na praktyczne stosowanie się do zapisów znajdujących się w kodeksie pracy. Szkolenia „Prawo Pracy” podejmują więc nie tylko tematykę zmian oraz nowych obowiązków pracodawców, wynikających ze zmian w obowiązujących ustawach. Starają się również wkroczyć w obszar przyzwyczajeń i stereotypów, które bardzo często stają się przyczyną nieprawidłowego i niezgodnego z prawem funkcjonowania przedsiębiorstwa – w szczególności na szczeblu relacji pracodawca-pracownik. Zarówno wiedza, jak i doświadczenie przekonują nas o tym, iż respektowanie wszystkich zapisów znajdujących się w kodeksie pracy nie oznacza wydatków oraz ograniczenia dla firmy. Wręcz przeciwnie – oznacza przede wszystkim budowanie trwałych, opartych na lojalności i zaufaniu relacji z pracownikiem, jak również jest częścią inwestowania w dalszy rozwój prowadzonej działalności.

Dla kogo?

Chcesz, aby w Twojej firmie każdy pracownik posiadał odpowiednie kwalifikacje? Głównym założeniem prowadzonego przez Ciebie przedsiębiorstwa jest podążanie nowymi rozwiązaniami? W takim razie trafiłeś idealnie! Serdecznie zapraszamy do udziału w niezwykle ważnych, profesjonalnych szkoleniach z zakresu prawa pracy. Ofertę kierujemy do Kadry Kierowniczej, właścicieli firm oraz osób prowadzących sprawy kadrowe w dużych, średnich i małych przedsiębiorstwach, szkołach i różnego rodzaju instytucjach. Reagujemy na wszystkie zmiany w Kodeksie Pracy. Przy tworzeniu programów kursów uwzględniamy wszelkie potrzeby wszystkich pracodawców. To zatem opłacalna inwestycja w skuteczne podążanie za różnego rodzaju zmianami. Bądź na bieżąco razem z nami – zapraszamy do skorzystania z naszej propozycji. W razie dodatkowych pytań można skontaktować się z naszymi specjalistami. Jesteśmy przekonani, że organizowane przez nas szkolenia pozwolą Państwu zapoznać się z aktualnym stanem prawnym (z uwzględnieniem zapoznania uczestników z formą obecnie obowiązujących wzorów dokumentów).

Rozliczanie czasu pracy

W ciekawy, zrozumiały i przejrzysty sposób przekazujemy wiedzę pozwalającą uczestnikom naszych szkoleń na sprawne i zgodne z regulacjami prawa pracy przygotowywanie harmonogramów. W trakcie seminaryjnych spotkań skupiamy się nie tylko na aspekcie prawnym, ale przede wszystkim – praktycznym. Odpowiednia organizacja czasu pracy służy bowiem sprawnemu funkcjonowaniu firmy. Zwracamy także uwagę na sposób rozliczania, który jest uzależniony od konkretnego systemu pracy.

Lista płac

W ramach przeprowadzanych przez nas szkoleń księgowych, organizowane są również szkolenia Kadry i Płace. Podnoszą one nie tylko tematykę rozliczeń i sporządzania comiesięcznej listy płac, ale również takich zagadnień jak: konieczność korekty sporządzonej listy czy sposoby minimalizowania ryzyka błędów pojawiających się w trakcie przygotowywania rozliczeń. Seminaria prowadzone są przez ekspertów z wieloletnią praktyką zawodową, którzy z uczestnikami spotkań dzielą się nie tylko wiedzą, ale i doświadczeniem.

Delegacje krajowe i zagraniczne

Dla wielu przedsiębiorców elementem codziennej pracy są delegacje krajowe i zagraniczne. Takie wyjazdy wymagają jednak odpowiedniego rozliczenia – prawidłowego ewidencjonowania oraz zapisu w księgach rachunkowych. Celem organizowanych przez nasz szkoleń finansowych (nie tylko dla kadrowych) jest przedstawienie podstaw prawnych, które regulują tego rodzaju wpisy oraz uwrażliwienie uczestników na najczęściej pojawiające się błędy. Zwracamy także uwagę na przepisy ZUS regulujące sposoby rozliczania podróży służbowych.

Mobbing

W trakcie seminariów poświęconych zagadnieniu mobbingu, największy nacisk kładziemy na zapoznanie uczestników z podstawami prawnymi – regulacjami pozwalającymi skutecznie chronić prawa pracownika. Naszym celem jest także zwiększanie świadomości uczestników spotkań, dla których mobbing nadal pozostaje pojęciem nieprecyzyjnym. Program szkoleń obejmuje również zaprezentowanie podstawowych działań służących zapobieganiu temu zjawisku w przestrzeni codziennej pracy.

Lokalizacja

Dostępne szkolenia

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij