Szkolimy od 1990 r.
Konsulting-Edukacja
JACYNO I MODZELEWSKI Sp. z o.o.

Marketing i sprzedaż

Lokalizacja

Instruktorzy z wieloletnim stażem zawodowym, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe, są w stanie w sposób ciekawy, syntetyczny i jednocześnie przystępny przedstawić – w trakcie jednego dnia szkolenia – kwestie najistotniejsze dla sektora marketingu i sprzedaży. Spotkania z uczestnikami szkoleń rachunkowych, finansowych oraz dotyczących prawa pracy zawsze opieramy na autorskim programie, który stale aktualizujemy – wraz ze zmieniającymi się przepisami.

W szczególny sposób pragniemy zachęcić do udziału w szkoleniach związanych z szeroko rozumianym marketingiem i sprzedażą, czyli działaniami biznesowymi opartymi na bezpośrednim kontakcie z klientem. Naszym celem jest pogłębianie świadomości prawnej uczestników seminariów, jak również wskazanie im na podstawowe narzędzia prawne, pozostające do ich dyspozycji w poszczególnych sytuacjach. Dbamy o to, by forma naszych szkoleń pozwalała na wieloaspektowe spojrzenie na tak podstawowe zagadnienia, jak chociażby windykacja czy reklamacje. Nasi instruktorzy, dzieląc się swoim doświadczeniem, z chęcią odpowiadają na pytania zgłoszone przez uczestników kursów.

Lokalizacja

Dostępne szkolenia

Program lojalnościowy

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym programie lojalnościowym. Założenie konta pozwoli Państwu zbierać punkty, za które będzie można uzyskać rabat na kolejne szkolenie, darmowy kurs lub odebrać nagrody.

Dowiedz się więcej
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij