Szkolimy od 1990 r.
Konsulting-Edukacja
JACYNO I MODZELEWSKI Sp. z o.o.

Szkolenie ochrona danych osobowych, ABI

Lokalizacja

 DOFINANSOWANE SZKOLENIA UNIVERS W BAZIE USŁUG ROZWOJOWYCH!

Nasza firma z sukcesem przeszła kilkumiesięczną procedurę akredytacyjną i uzyskała wpis do (Bazy Usług Rozwojowych) prowadzonej przez  PARP. Dzięki temu, na szkolenia UNIVERS mogą Państwo otrzymać dofinansowanie.

--> Jeśli jesteś mikro, małym lub średnim przedsiębiorcą możesz wystąpić o dofinansowanie wybranego przez siebie szkolenia Univers z funduszy europejskich. Skontaktuj się z Nami a poprowadzimy Cię przez ścieżkę pozyskania dotacji, od pomocy w doborze szkolenia, odnalezieniu właściwego Operatora po pomoc przy rejestracji w Bazie.
Znajdź odpowiednie szkolenie Univers w BUR i już dziś zacznij ubiegać się z Nami o jego dofinansowanie!

Jedną z najistotniejszych i stale zmieniających się regulacji, która ma znaczący wpływ na organizację codziennej pracy w każdym przedsiębiorstwie, jest ochrona danych osobowych. Szkolenia, które organizujemy, mają za zadanie przedstawić podstawowe pojęcia i problematykę, która bezpośrednio związana jest z tworzeniem baz danych, przechowywaniem w nich informacji personalnych, jak również sposobem ich wykorzystania, przetwarzania oraz przesyłania. Nasi instruktorzy, posiadający merytoryczne przygotowanie do prowadzenia tego typu seminariów, nie tylko przedstawią podstawy teorii, ale również wskażą na najczęściej popełniane przez przedsiębiorców błędy. Większość z organizowany i przeprowadzanych przez nas szkoleń dedykowana jest kadrze księgowej, mającej w swojej codziennej pracy stały kontakt z danymi personalnymi oraz sprawującej nad nimi nadzór. W trakcie spotkań z uczestnikami nasi eksperci poruszają również kwestie, które wynikają ze zmiany treści ustawy dotyczącej ochrony danych osobowych.

Ochrona danych osobowych

Stale zmieniające się regulacje prawne, jak również wymagania i standardy dotyczące zarządzania informacjami personalnymi oraz bazami danych określają sposoby gromadzenia, przechowywania, wykorzystywania oraz ich przekazywania. Szkolenia skupione wokół tematyki ochrony danych osobowych mają za zadanie zapoznać przedsiębiorców z obowiązującymi regulacjami prawnymi, jak również zagrożeniami wynikającymi z charakteru codziennej pracy. Wszystkim uczestnikom spotkań seminaryjnych zapewniamy dostęp do materiałów szkoleniowych.

ABI i ADO

W ramach kursów poświęconych szeroko rozumianej ochronie danych osobowych, organizowane są przez nas szkolenia ABI (administratorów bezpieczeństwa informacji) oraz ADO (administratorów danych osobowych), na których przedstawiamy zakres ich obowiązków w firmie. Ciekawy program spotkań, przygotowany przez doświadczonych doradców, pozwoli uczestnikom wniknąć w podstawowe regulacje prawne, jak również zmierzyć się z praktyką codziennego nadzoru i prawidłowego archiwizowania danych osobowych.

Zestawienia płacowe, wnioski urlopowe, umowy zawierane z pracownikami, czy też CV wysyłane przez kandydatów zainteresowanych podjęciem zatrudnienia w Państwa przedsiębiorstwie – to dokumenty, które zawierają wrażliwe dane osobowe. Szkolenia ABI nauczą zespół Twoich pracowników odpowiedzialnych za sprawy kadrowe i księgowe, w jaki sposób kierować przepływem tego rodzaju dokumentacji, aby nie narazić przedsiębiorstwa na odpowiedzialność karną.

W najbliższym czasie planujemy szkolenia ABI między innymi w takich dziedzinach jak: zasady tworzenia wewnętrznej polityki bezpieczeństwa oraz instrukcji zarządzania systemem informatycznym, a także nowych zadań dla administratorów, które przewiduje nowelizacja ustawy o ochronie danych osobowych, z 1 kwietnia 2016 roku.

Szkolenia ABI

Ochrona danych osobowych to zagadnienie, które obecnie jest szczególnie istotne dla każdego przedsiębiorstwa, w którym gromadzona jest dokumentacja personalna, taka jak CV, zestawienia płacowe czy wnioski urlopowe. Szkolenia ABI mają na celu przybliżenie podstawowych zagadnień i regulacji prawnych związanych z tą tematyką.

Na naszych kursach i seminariach uczymy w jaki sposób należy tworzyć bazy danych, jak zarządzać danymi personalnymi, a także w jaki sposób należy przechowywać i utylizować tego typu dokumenty. Nasi trenerzy prezentują najczęściej popełniane przez firmy błędy w zakresie ochrony danych osobowych.

Warsztaty praktyczne

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że teoria – przekazana nawet w ciekawej i przystępnej formie – nigdy nie zastąpi zajęć praktycznych. Pragniemy dzielić się z uczestnikami naszych szkoleń wiedzą i doświadczeniem, a na takie działanie najpełniej pozwalają nam warsztaty praktyczne. W ich trakcie aktywizujemy uczestników, symulujemy rozmaite sytuacje problemowe, wskazując również właściwe rozwiązania oraz uwrażliwiając uczestników na zagrożenia, z którymi mogą się zetknąć w trakcie codziennej pracy.

Lokalizacja

Dostępne szkolenia

Termin: 18.12.2017
Miejscowość: Katowice
Wykładowca: Korga Magdalena
Cena netto: 440,00 zł (390,00 zł za kolejną osobę)
Termin: 18.12.2017
Miejscowość: Zielona Góra
Wykładowca: Kuśmierczyk Małgorzata
Cena netto: 390,00 zł (360,00 zł za kolejną osobę)
Termin: 18.12.2017
Miejscowość: Rzeszów
Wykładowca: Andrzejewski Rafał
Cena netto: 420,00 zł (390,00 zł za kolejną osobę)
Termin: 19.12.2017
Miejscowość: Łódź
Wykładowca: Andrzejewski Rafał
Cena netto: 420,00 zł (390,00 zł za kolejną osobę)
Termin: 28.12.2017
Miejscowość: Poznań
Wykładowca: Bednarkiewicz Andrzej
Cena netto: 440,00 zł (390,00 zł za kolejną osobę)
Termin: 03.01.2018
Miejscowość: Gdynia
Wykładowca: Andrzejewski Rafał
Cena netto: 420,00 zł (390,00 zł za kolejną osobę)
Termin: 08.01.2018
Miejscowość: Olsztyn
Wykładowca: Andrzejewski Rafał
Cena netto: 420,00 zł (390,00 zł za kolejną osobę)
Termin: 09.01.2018
Miejscowość: Katowice
Wykładowca: Korga Magdalena
Cena netto: 440,00 zł (390,00 zł za kolejną osobę)
Termin: 09.01.2018
Miejscowość: Wrocław
Wykładowca: Korga Magdalena
Cena netto: 440,00 zł (390,00 zł za kolejną osobę)
Termin: 16.01.2018
Miejscowość: Warszawa
Wykładowca: Andrzejewski Rafał
Cena netto: 420,00 zł (390,00 zł za kolejną osobę)

Program lojalnościowy

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym programie lojalnościowym. Założenie konta pozwoli Państwu zbierać punkty, za które będzie można uzyskać rabat na kolejne szkolenie, darmowy kurs lub odebrać nagrody.

Dowiedz się więcej
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij