Szkolimy od 1990 r.
Konsulting-Edukacja
JACYNO I MODZELEWSKI Sp. z o.o.

Podatki i rachunkowość

Lokalizacja

 DOFINANSOWANE SZKOLENIA UNIVERS W BAZIE USŁUG ROZWOJOWYCH!

Nasza firma z sukcesem przeszła kilkumiesięczną procedurę akredytacyjną i uzyskała wpis do (Bazy Usług Rozwojowych) prowadzonej przez  PARP. Dzięki temu, na szkolenia UNIVERS mogą Państwo otrzymać dofinansowanie.

--> Jeśli jesteś mikro, małym lub średnim przedsiębiorcą możesz wystąpić o dofinansowanie wybranego przez siebie szkolenia Univers z funduszy europejskich. Skontaktuj się z Nami a poprowadzimy Cię przez ścieżkę pozyskania dotacji, od pomocy w doborze szkolenia, odnalezieniu właściwego Operatora po pomoc przy rejestracji w Bazie.
Znajdź odpowiednie szkolenie Univers w BUR i już dziś zacznij ubiegać się z Nami o jego dofinansowanie!

Dlaczego UNIVERS?

Wiodącym tematem w ramach świadczonych usług edukacyjnych przez firmę UNIVERS są podatki od towarów i usług VAT. Wykładowcami są wybitni i najlepsi specjaliści, którzy prowadzą zajęcia z tej dziedziny w całej Polsce. Gwarantujemy jakość, która satysfakcjonuje 99% uczestników naszych kursów. Serdecznie zapraszamy do rozwinięcia swoich umiejętności na profesjonalnych szkoleniach podatkowych. Jesteśmy pewni, że przygotowane rozwiązania zdobędą uznanie nawet najbardziej wymagającego uczestnika kursu. Wyjaśniamy problemy praktyczne po zmianach VAT-u w 2014 roku oraz skutki tych zmian. Zajmujemy się również rozwinięciem zagadnień dotyczących podatku samochodowego, rozliczeń, czy orzeczeń. Jesteśmy również otwarci na pomysły naszych Klientów. Zachęcamy do skontaktowania się z naszą kadrą oraz zapoznania się ze szczegółami propozycji.

CIT

Prowadzone przez naszych ekspertów szkolenia podatkowe dotykają również tematyki związanej z CIT. Specjaliści prowadzący seminaria zgodnie z autorskim programem, dbają o zaprezentowanie zagadnień w sposób przystępny, ciekawy i wieloaspektowy – tak, aby każdy uczestnik zyskał możliwość rozszerzenia swojej wiedzy. Szkolenia (podatki, zagadnienia związane z CIT, VAT etc.) prowadzone są przez doradców, którzy mają za sobą wieloletnią praktykę zawodową.

PIT

Program szkolenia związanego z podatkiem dochodowym od osób fizycznych jest przez nas stale aktualizowany i dostosowywany do najnowszych zmian prawnych. Pragniemy, by prezentowane i poruszane w trakcie prelekcji zagadnienia pozwalały uczestnikom seminariów rozstrzygnąć wszelkie niejasności oraz uporać się z trudnościami formalnymi, z którymi zmagają się w codziennej pracy. Dbamy również o to, by uczestnikom tych spotkań przedstawiać najnowsze wykładnie oraz metodologię rozliczania.

Środki trwałe

Celem szkolenia jest przede wszystkim usystematyzowanie dotychczasowej wiedzy związanej z rozliczeniami środków trwałych. W Trakcie spotkań z uczestnikami poruszane są zarówno zagadnienia prawne, podatkowe, jak również i te, które wiążą się ze stroną formalną rozliczeń. Pomagając Państwu w stałym podnoszeniu kwalifikacji zawodowych oraz zdobywaniu nowych umiejętności, dbamy również i o to, by program naszych seminariów uwzględniał zapoznanie się z najnowszymi normami i standardami ewidencjonowania środków trwałych.

Bilans

Jednym z najbardziej wymagających okresów w życiu każdego przedsiębiorstwa jest czas, kiedy należy dokonać bilansu – zamknięcia roku rozliczeniowego. Szkolenia finansowe oraz podatkowe skupione wokół tej tematyki podejmują przede wszystkim zagadnienia praktyczne – wskazują na najczęstsze problemy i przeszkody w sprawnym i prawidłowym przygotowaniu bilansu. Zadaniem ekspertów jest przekazanie uczestnikom spotkań wiedzy i umiejętności, które pozwolą im usprawnić pracę.

Rozliczanie podróży służbowych

Podstawą rozliczenia podróży służbowej jest rozróżnienie jej od zwykłego oddelegowania pracownika – zadanie to dla wielu przedsiębiorców wciąż stanowi problem. Szkolenia, które organizujemy, służą więc zarówno usystematyzowaniu podstawowych pojęć, jak również wskazaniu prawidłowej metodologii ewidencjonowania wyjazdów służbowych. W trakcie spotkań uczestnicy zostaną zapoznani m.in. z zagadnieniami prawnymi regulującymi sposoby rozliczania oraz ewidencją księgową.

Różnice kursowe

Tematyczne szkolenia finansowe, skupione wokół zagadnień związanych z różnicami kursowymi, dedykowane są przede wszystkim pracownikom sektora kadrowo-finansowego. Program seminariów zostaje przez naszych doświadczonych ekspertów tak przygotowany, aby w trakcie spotkań poruszane były najbardziej aktualne kwestie, a tym samym – by uczestnicy mieli możliwość zapoznania się z regulacjami dotyczącymi rozliczania różnic kursowych. Kładziemy duży nacisk na zagadnienia praktyczne.

Leasing

Ustawy o podatku dochodowym przedstawiają różne metodologie rozliczenia leasingu. Kryterium w tej kwestii okazują się postanowienia zawarte w umowie. Celem organizowanego przez nas szkolenia jest zapoznanie uczestników seminariów ze wszystkimi zagadnieniami związanymi z ewidencjonowaniem leasingu – dotyczy to m.in. jego ujęcia w prowadzonych księgach rachunkowych oraz ujęcia opłaty manipulacyjnej. W końcowej części spotkania uczestnicy mają możliwość skonsultowania się ze specjalistą.

Podatek od nieruchomości

W trakcie jednodniowego szkolenia poruszane są przede wszystkim kwestie prawne związane z podatkiem od nieruchomości. Nasi eksperci szczegółowo omawiają przepisy wykonawcze regulujące sposoby rozliczania się oraz ewidencjonowania nieruchomości. Poruszone zostają także zagadnienia wynikające ze zmian w prawie budowlanym. Wskazujemy również na podstawy prawne upoważniające podatnika do sięgnięcia po taki model opodatkowania. W trakcie prowadzonego seminarium prezentowane są wzory ewidencjonowania nieruchomości w księgach rachunkowych.

Lokalizacja

Dostępne szkolenia

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij