Szkolimy od 1990 r.
Konsulting-Edukacja
JACYNO I MODZELEWSKI Sp. z o.o.
O firmie

Frączek Monika

Frączek Monika
Specjalista prawa pracy, 16 lat pracownik Departamentu Prawa Pracy w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. W ramach swoich obowiązków brała udział w pracach legislacyjnych i sporządzaniu opinii prawnych z zakresu prawa pracy. Absolwentka Podyplomowego Studium Zbiorowych Stosunków Pracy i Zasobów Ludzkich Instytutu Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz Podyplomowego Studium Zagadnień Legislacyjnych na Uniwersytecie Warszawskim. Specjalizuje się w praktycznych zagadnieniach prawa pracy, w szczególności dotyczących: prawidłowego zatrudniania pracowników, prawidłowego postępowania w razie konieczności zwolnienia pracownika, uprawnień pracowniczych (w tym rodzicielskich), planowania i rozliczania czasu pracy, dokumentacji pracowniczej, podnoszenia kwalifikacji zawodowych, problematyki pracy tymczasowej. Jest autorką wielu opracowań analitycznych i praktycznych z zakresu prawa pracy oraz współautorką książek – poradników dotyczących uprawnień rodzicielskich i terminowych umów o pracę. Posiada doświadczenie praktyczne, budowane w ramach kontaktów z przedsiębiorcami i instytucjami przede wszystkim w trakcie szkoleń otwartych i zamkniętych kierowanych do pracowników kadr i działów personalnych, przedstawicieli pracowników, a także pracodawców i osób zarządzających w imieniu pracodawcy przedsiębiorstwem lub instytucją. 
 

Program lojalnościowy

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym programie lojalnościowym. Założenie konta pozwoli Państwu zbierać punkty, za które będzie można uzyskać rabat na kolejne szkolenie, darmowy kurs lub odebrać nagrody.

Dowiedz się więcej
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij