Szkolimy od 1990 r.
Konsulting-Edukacja
JACYNO I MODZELEWSKI Sp. z o.o.
O firmie

Andrzejewski Rafał

Andrzejewski Rafał

Prawnik, trener biznesu, konsultant, wykładowca, autor artykułów w prasie specjalistycznej.
Doświadczony prawnik, trener biznesu, ekspert i wieloletni szkoleniowiec (10 lat)
Wieloletni pracownik i konsultant wiodących kancelarii prawnych
Współpracuje z największymi ośrodkami szkoleniowymi w Polsce
Wykładowca Wyższej Szkoły Administracji Publicznej.
Przez lata pracował jako inspektor Państwowej Inspekcji Pracy.
Autor publikacji z zakresu prawa pracy, mobbingu, ochrony danych osobowych.

Specjalizuje się w obszarach prawniczych: ochrony danych osobowych, prawa pracy, mobbingu, ZFŚS, podróży służbowych, prawa konsumenckiego. Brał udział w projektach audytorskich z zakresu ochrony danych osobowych oraz prawa pracy realizowanych dla jednostek administracji publicznej i firm prywatnych.
W codziennej pracy zawodowej zajmuje się sporządzaniem opinii prawnych oraz doradztwem z zakresu ochrony danych osobowych, prawa pracy, a także prowadzeniem szkoleń. Jest autorem  artykułów opublikowanych w prasie specjalistycznej.
Prowadzi zarówno szkolenia otwarte, jak i zamknięte. Założeniem każdego z przygotowywanych przez Niego szkoleń jest połączenie teorii z praktyką, tak by uczestnik szkolenia potrafił samodzielnie zastosować uzyskaną w ten sposób wiedzę.

W ramach dotychczasowej działalności szkoleniowej zrealizował projekty szkoleniowe między innymi dla: Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury, Sądu Rejonowego Warszawa-Śródmieście, Sądu Rejonowego w Poznaniu,  Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Gdańsku, WUP w Łodzi, Mahle Polska,  NSZZ Solidarność ,Dako Polska, PGNIG, Pharma Group Sp. z o.o.,  TAURON Ciepło S.A., Kancelarii Sejmu RP, PKN Orlen,  Grupy RWE Polska, Bank Zachodni WBK,Getin Noble Bank, Bankowości Spółdzielczej, GDDKiA, SCANIA Słupsk, NSZZ Solidarność i wielu innych.

Dlaczego szkoli?
Prowadzenie szkoleń jest dla Wykładowcy po pierwsze wyzwaniem, a po drugie możliwością poznania nowych ludzi i innego spojrzenia na otaczającą rzeczywistość.
Szkolenie daje Mu możliwość podzielenia się z innymi swoją wiedzą zarówno teoretyczną jak i praktyczną, która w przyszłości pomoże innym odnieść sukces w biznesie. Pozwoli również uniknąć przykrości związanych z nieznajomością tzw. "kruczków prawnych".
Szkolenia to z jednej strony praca, ale z drugiej strony również integracja i możliwość pomocy w rozwiązaniu problemów innych ludzi.

Główne zalety szkoleń to:
a)Praktyczny charakter szkolenia – prawnik, trener od lat współpracuje z najlepszymi  ośrodkami szkoleniowymi w Polsce. Dlatego podczas szkolenia unika teorii; każdy przepis prawa konfrontuje z praktyką i oferuje uczestnikom rozwiązania, a nie problemy.
b) Szkolenie jest interaktywne-podczas szkolenia uczestnicy kilkukrotnie będą mieli okazję samodzielnie sprawdzić zdobytą wiedzę w praktyce
c) Indywidualne konsultacje prawne

Przeprowadzone szkolenia:
Prawnicze: prawo pracy (czas pracy, mobbing, ochrona pracy, wynagrodzenia, rozwiązywanie stosunku o pracę, elastyczne formy zatrudnienia, umowy cywilnoprawne, Kodeks pracy po zmianach, ZFŚS, podróże służbowe), ochrona danych osobowych, prawo konsumenckie, prawo autorskie, windykacyjne, ochrona własności intelektualnej i przemysłowej, prawo konstytucyjne ,prawo handlowe (zawieranie umów handlowych, zakładanie i prowadzenie działalności gospodarczej, ABC przedsiębiorczości, biznesplany).

Program lojalnościowy

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym programie lojalnościowym. Założenie konta pozwoli Państwu zbierać punkty, za które będzie można uzyskać rabat na kolejne szkolenie, darmowy kurs lub odebrać nagrody.

Dowiedz się więcej
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij