Szkolimy od 1990 r.
Konsulting-Edukacja
JACYNO I MODZELEWSKI Sp. z o.o.
O firmie

Bielawny Jerzy

Bielawny Jerzy

Wybitny ekspert z dziedziny prawa podatkowego specjalizujący się w podatkach dochodowych, doświadczony wykładowca. W przeszłości doradca Ministra Finansów, kierownik Zakładu Polityki Antymonopolowej i Rynków Kapitałowych w Instytucie Finansów, ekspert oraz współtwórca w pracach nad projektami wielu ustaw podatkowych. Obecnie wiceprezes Instytutu Studiów Podatkowych, członek Zarządu Oddziału Mazowieckiego Krajowej Izby Doradców Podatkowych, członek Państwowej Komisji Egzaminacyjnej do Spraw Doradztwa Podatkowego II i III kadencji. Doktorant na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, autor wielu publikacji książkowych i prasowych m.in. ukazanych na łamach "Rzeczpospolitej" i "Gazety Prawnej".

Program lojalnościowy

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym programie lojalnościowym. Założenie konta pozwoli Państwu zbierać punkty, za które będzie można uzyskać rabat na kolejne szkolenie, darmowy kurs lub odebrać nagrody.

Dowiedz się więcej
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij