Szkolimy od 1990 r.
Konsulting-Edukacja
JACYNO I MODZELEWSKI Sp. z o.o.
O firmie

Kocik Zbigniew

Kocik Zbigniew

Doświadczony wykładowca, szkoleniowiec i trener. Autor wielu programów edukacyjnych, szkoleniowych i badawczych. Ekspert z zakresu komunikacji społecznej, fizjonomiki (program autorski), gelotologii. W ramach prowadzonych szkoleń specjalizuje się w dziedzinach: negocjacje, profesjonalna obsługa klienta, sztuka autoprezentacji, marketing i zarządzanie, rozwiązywanie konfliktów.

Kilka słów o dwóch, wyróżnionych spośród licznych programów i realizowanych przez naszego trenera:
"W TANECZNYM KRĘGU WSPÓŁPRACY. KOMUNIKACJA INTERPERSONALNA W MIEJSCU PRACY i KONTAKTACH ZAWODOWYCH PRACOWNIKÓW"
Komunikacja jest wspólnym tańcem uczestników interakcji, w którym znaczą słowa i gesty. Pozornie dobrze wiemy jak radzić sobie w relacjach z innymi, a przecież prawdziwe jest stwierdzenie, że komunikacji nigdy dosyć. Zwłaszcza, że dzięki warsztatom ograniczymy bariery rozumienia siebie i współpracowników. Świadomie sprawdzimy, jak działają techniki aktywnego słuchania, co zyskujemy dzięki użyciu klaryfikacji, parafrazy, odzwierciedlania. Doświadczymy sposobów argumentowania i przekonywania, a skuteczna autoprezentacja będzie o wiele bardziej autentyczna i łatwa. Nasze miejsce w przestrzeni pogodzimy z wiedzą o strefach dystansu. Wymowne spojrzenia i magiczne gesty, które dotąd niewiele mówiły, ujawnią swój rzeczywisty sens.

"SKUTECZNE SPOSOBY STOSOWANIE ETYKIETY W INTERNECIE I W KONTAKTACH ZAWODOWYCH PERSONELU."
Szkolenie prowadzone w realnym świecie,  daje odpowiedź na pytania z cyberprzestrzeni: Jaki jest internetowy kodeks zachowań - praktyczne zastosowania etykiety? W jaki sposób dobrać format, wielkość pliku, dostosować pisownię? Na czym polega pisanie maili zgodnie z marką firmy? Czy są pewne sposoby bezpiecznego użytkowania poczty i chronienia danych? Jak konstruować listy i odpowiadać na korespondencję, aby być w zgodzie z etykietą, estetykietą, korponetykietą? Czym jest etyczna komunikacja z klientem?

Program lojalnościowy

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym programie lojalnościowym. Założenie konta pozwoli Państwu zbierać punkty, za które będzie można uzyskać rabat na kolejne szkolenie, darmowy kurs lub odebrać nagrody.

Dowiedz się więcej
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij