Szkolimy od 1990 r.
Konsulting-Edukacja
JACYNO I MODZELEWSKI Sp. z o.o.
O firmie

Stucke Krzysztof

Stucke Krzysztof

Posiada ponad 18-letni staż pracy w Działach Personalnych w różnych firmach o różnym profilu działalności, pracował na stanowisku Inspektora Wydziału Kontroli ZUS. Równolegle z pracą etatową - współpracował, w zakresie szkoleń m. in. z firmami: BC1 Katowice, BT Bielsko-Biała, Grupa Tempo Gliwice, zajęcia z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń ZUS, zagadnień PFRON oraz programu kadrowo-płacowego Symfonia Kadry i Płace, Płatnik oraz e-Pfron. Ponadto realizował szkolenia z zakresu: ochrona danych osobowych, kontrola przedsiębiorców w świetle ustawy o swobodzie działalności gospodarczej, działalność gospodarcza (jak założyć- jak prowadzić-jak wyrejestrować). Współpracuje z Gowork w Warszawie. Studia: Wydział Prawa Europejskiej Wyższej Szkoły Prawa i Administracji w Warszawie. 

Program lojalnościowy

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym programie lojalnościowym. Założenie konta pozwoli Państwu zbierać punkty, za które będzie można uzyskać rabat na kolejne szkolenie, darmowy kurs lub odebrać nagrody.

Dowiedz się więcej
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij