Szkolimy od 1990 r.
Konsulting-Edukacja
JACYNO I MODZELEWSKI Sp. z o.o.
Szkolenia wyjazdowe - konferencje
Podatki i rachunkowość

"NOWY ŁAD" w podatkach VAT, CIT, PIT oraz zobowiązania wobec Zus.

O szkoleniu

Zapraszamy Państwa  do udziału w  konferencji podatkowej w Zakopanem.

   Od 1 stycznia 2022 roku wchodzą w życie przepisy w ramach "Polskiego Ładu". Zmiany obejmują wszystkie firmy, instytucje przedsiębiorstwa i osoby fizyczne czyli wszystkich podatników i płatników podatków oraz składek na ubezpieczenia społeczne.

   W trakcie konferencji nasi wykładowcy zapoznają Państwa  z nowelizacją przepisów. Wskażą w jakim zakresie zmiany zmniejszają obciążenia podatkowe, a w jakim wprowadzają nowe obowiązki i obciążenia finansowe.

Omówione zostaną zmiany oraz problemy bieżące w podatkach CIT, PIT, VAT oraz zobowiązania wobec ZUS.

   Zapraszamy do nowego hotelu Nosalowy Park Hotel & Spa w Zakopanem https://www.nosalowypark.pl/hotel/galeria   Zapewniamy Państwu wysokiej klasy sprawdzonych wykładowców oraz atrakcyjny program konferencji.

Przy zgłoszeniu do 17 stycznia 2022 r. rabat dla 1 osoby - 100zł, dla kolejnej 200zł!!!

Adresaci szkolenia

Konferencja kierowana jest do Prezesów, Dyrektorów i właścicieli firm, dyrektorów ekonomicznych, głównych księgowych oraz specjalistów do spraw podatków i księgowości. 

Wykładowcy

Gniłka Aleksander
Gniłka Aleksander

Doradca podatkowy (nr wpisu 11512), wspólnik, założyciel i Prezes zarządu Tax Support Center Sp. z o.o., absolwent Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Posiada wieloletnie doświadczenie w stosowaniu polskiego i międzynarodowego prawa... Czytaj dalej

Kłoskowski Krzysztof
Kłoskowski Krzysztof

Prawnik, doradca podatkowy 10900. Specjalizuje się w podatkach pośrednich, w tym zwłaszcza podatku od towarów i usług. Obsługuje postępowania podatkowe oraz sądowo - administracyjne (w tym również reprezentuje klientów przed wojewódzkimi sądami administracyjnymi oraz... Czytaj dalej

Ponczek Andrzej
Ponczek Andrzej

prawnik, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, wieloletni pracownik Wydziału Przyznawania Emerytur i Rent oraz Wydziału Kontroli Płatników Składek w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych, wykładowca prawa pracy i... Czytaj dalej

Lokalizacja na mapie

Chcesz wziąć udział w szkoleniu? Daj nam znać!
Zgłoś udział w szkoleniu
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij