Szkolimy od 1990 r.
Konsulting-Edukacja
JACYNO I MODZELEWSKI Sp. z o.o.

Szkolenia CIT i PIT 2024

Lokalizacja

Podatki potrafią okazać się problematyczny tematem nawet dla doświadczonych księgowych. Ciągłe zmiany w przepisach bywają źródłem nieporozumień, dlatego też warto na bieżąco aktualizować swoją wiedzę, pracując właśnie w takim zawodzie. Jeśli chcą Państwo uaktualnić swoje wiadomości z zakresu m.in. podatku CIT, to nasza firma UNIVERS organizuje profesjonalne szkolenia z tego zakresu. Współpracujemy z wykładowcami dysponującymi ekspercką wiedzą w danym obszarze, którzy w przystępny sposób przekażą wszystkie niezbędne treści.

Profesjonalne szkolenia CIT prowadzone przez ekspertów

Nasza firma organizuje szkolenia dla księgowych specjalizujących się w różnych obszarach, w tym m.in. w podatkach. CIT stanowi formę rozliczenia dla osób prawnych. Aby jednak prawidłowo dokonać wszystkich ewidencji, należy dysponować przede wszystkim odpowiednią wiedzą i doświadczeniem. Co jednak najistotniejsze, posiadane wiadomości muszą być jak najbardziej aktualne. Jak w przystępny sposób przyswoić nową wiedzę? Pomożemy w tym na organizowanych przez nas szkoleniach.

W Univers zapewniamy prowadzących będących ekspertami w swojej dziedzinie. Niektórzy z nich sami uczestniczyli w nowelizacji przepisów, a zatem znają ten temat lepiej niż ktokolwiek inny. Dokładamy ponadto wszelkich starań, aby zapewnić każdemu zgłaszającemu chęć uczestnictwa w szkoleniu CIT możliwość jego odbycia. Dlatego też niektóre z naszych kursów odbywają się w formie zdalnej. Możesz dołączyć do spotkania z dowolnego miejsca – warunkiem jest jedynie sprzęt z dostępem do stałego łącza internetowego. 

Szkolenia CIT na miarę Państwa potrzeb

Przygotowaliśmy do wyboru wiele interesujących programów szkoleń z CIT. Zdajemy sobie jednak sprawę, że być może niektóre jego punkty są dla Państwa zbędne. Dlatego też oferujemy możliwość przeprowadzenia szkolenia zamkniętego dla danej firmy. Wówczas istnieje opcja indywidualnego dopasowania przebiegu kursu do potrzeb uczestników oraz poziomu ich wiedzy.

Nasze szkolenia z CIT składają się zarówno z wykładów, jak i części praktycznej. Prowadzący starają się przekazywać wiedzę w przystępny sposób, tak aby uczestnicy mogli jak najefektywniej przyswoić nowe wiadomości. W programach zawarte są m.in. studia przypadków, które umożliwią już podczas trwania szkolenia przełożyć nowo nabytą wiedzę teoretyczną na praktykę. Na każdym kursie zapewniamy ponadto materiały i oferujemy konsultacje indywidualne zarówno w trakcie, jak i po zakończeniu wykładów.

Kursy z zakresu podatków poświadczone certyfikatem

Każdy z uczestników po zakończeniu szkolenia otrzymuje od nas certyfikat dokumentujący jego odbycie oraz nabycie poszczególnych umiejętności i wiedzy z danego zakresu. Będzie on miał z pewnością szczególnie duże znaczenie dla osób, które zamierzają dzięki naszym szkoleniom podnieść swoje kwalifikacje i ubiegać się o awans bądź nowe stanowisko pracy. Nazwiska ekspertów prowadzących dany kurs nadają certyfikatowi dodatkowej wartości. 

Warto wiedzieć, że z naszych usług korzysta wiele pracowników ze znanych w całym kraju firm. Z ich opiniami można zapoznać się w zakładce z referencjami. Aspekt ten również przekłada się na istotne znaczenie otrzymanego od nas certyfikatu na rynku pracy. Bogate doświadczenie w przeprowadzaniu różnego rodzaju szkoleń pozwala nam świadczyć usługi z tego zakresu na najwyższym poziomie.

Wiedza teoretyczna i umiejętności praktyczne

Współpracujący z nami prowadzący dokładają wszelkich starań, aby na kursie panowała miła atmosfera, zachęcająca do aktywnego uczestnictwa w zajęciach. Urozmaicenie wykładów częścią praktyczną sprawia, że na ogół wszyscy z zaangażowaniem uczestniczą w szkoleniu do samego końca. Co robimy, aby nasze kursy były jeszcze ciekawsze? W ofercie posiadamy m.in. szkolenia wyjazdowe, połączone z wypoczynkiem w hotelu ze strefą relaksu położonym w nadmorskiej bądź górskiej miejscowości.

Jeśli zatem zainteresowały Państwa nasze propozycje, to serdecznie zapraszamy do zgłoszenia chęci uczestnictwa w wybranym z nich bądź skontaktowania się z nami w celu ustalenia wszystkich szczegółów i rozwiania ewentualnych wątpliwości. Można to zrobić telefonicznie, mailowo bądź za pośrednictwem formularza dostępnego na naszej stronie internetowej. Jeśli spodobają się Państwu nasze szkolenia, możecie Państwo korzystać z naszych usług regularnie w celu aktualizowania wiedzy, np. z obszaru podatków, gdzie przepisy zmieniają się stosunkowo często.

Zapraszamy do kontaktu i rezerwowania miejsc!

Lokalizacja

Dostępne szkolenia

Termin: 23.05.2024 - 23.05.2024
Miejscowość: cała Polska
Wykładowca: Kłoskowski Krzysztof
Cena netto: 495,00 zł (445,00 zł za kolejną osobę)
Termin: 04.06.2024 - 04.06.2024
Miejscowość: cała Polska
Wykładowca: Kłoskowski Krzysztof
Cena netto: 495,00 zł (445,00 zł za kolejną osobę)
Termin: 06.06.2024 - 06.06.2024
Miejscowość: cała Polska
Wykładowca: Gniłka Aleksander
Cena netto: 495,00 zł (445,00 zł za kolejną osobę)
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Facebook