Szkolimy od 1990 r.
Konsulting-Edukacja
JACYNO I MODZELEWSKI Sp. z o.o.
O firmie

Historia firmy

Od lat zapewniamy Państwu szeroką gamę szkoleń i doradztwa, pomagając współtworzyć rynkowy sukces wielu firm. Dzięki ponad dwudziestokilkuletniemu doświadczeniu zbudowaliśmy bazę wiernych Klientów, którzy cenią sobie długoterminową relację opartą na zaufaniu i ciągłym rozwoju. Zobowiązujemy się do podnoszenia standardów naszej działalności oraz rozszerzania oferowanych przez nas usług.

2017

2017

Otrzymujemy Znak jakości TGLS QUALITY ALLIANCE - certyfikat (nr 03/06/2017) po przeprowadzonym audycie jakości prowadzonych szkoleń, który odbył się w siedzibie naszej firmy dnia 27 czerwca 2017 r. w Zielonej Górze. Ponadto, z sukcesem przechodzimy procedurę akredytacyjną Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości i UNIVERS wpisany zostaje do Bazy Usług Rozwojowych PARP-u jako podmiot świadczący usługi szkoleniowe, które mogą zostać dofinansowane z funduszy europejskich. Odtąd, z programu dofinansowania mogą korzystać wszystkie mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa, zgłaszające swoich pracowników na szkolenia UNIVERS wybrane z Bazy (BUR).

Otwieramy własną salę szkoleniową w naszej siedzibie przy ul. Niecałej 2d w Zielonej Górze

2016

Modernizujemy stronę internetową,  tworzymy program lojalnościowy dla stałych Klientów, zakładamy firmowe konto na Facebook

2015

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów wzbogacamy naszą ofertę o nową tematykę szkoleń np. ochronę danych osobowych. Przyznajemy certyfikaty kompetencyjne ABI

2013

Działalność wydawniczą wzbogacamy o tematykę związaną z dbałością o zdrowie. Wydajemy pierwszą książkę Być zdrowym – nie dać się rakowi – przegląd metod niekonwencjonalnych. Później ukazują się jeszcze: Zdrowe tłuszcze – zdrowa dieta oraz Jak walczyć z cukrzycą i chorobami naczyniowo-sercowymi metodami niekonwencjonalnymi oraz o tym, czy wiara uzdrawia. Książki wciąż cieszą się olbrzymim powodzeniem.

2007

2007

Świętujemy nagrodzenie 250-tysięcznego uczestnika szkoleń UNIVERS. Uroczystość z udziałem około 200 osób odbywa się w Zakopanem, w czasie trwania konferencji nt. podatków, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

2003

Organizujemy własną drukarnię przede wszystkim dla potrzeb działu szkoleń i wydawnictw. Drukujemy mi.in. regionalny miesięcznik „Życie nad Odrą”, będąc jednocześnie (do 2008 r.) wydawcą pisma. Od 2011 r. drukarnia jest firmą zewnętrzną, która funkcjonuje pod nazwą E-Studio. Univers prężnie rozwija trzy działy:

  • dział edukacji (szkolenia, konferencje)
  • dział wydawnictw (książki o tematyce prawnej i gospodarczej)
  • drukarnia

2002

Nasza spółka zmienia nazwę na UNIVERS Konsulting - Edukacja JACYNO i MODZELEWSKI Sp. z o.o.

2001

Współpracuje z nami już 120 wykładowców, doradców i autorów książek

2000

2000

Wprowadzamy się do nowej siedziby firmy przy ul. Niecałej 2d

1996

Podejmujemy współpracę z Instytutem Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy z siedzibą w Warszawie

1995

W listopadzie, na szkoleniu na temat prawa celnego gościmy 100-tysięcznego uczestnika

1993

1993

Dynamiczny rozwój działalności firmy. Zatrudniamy wówczas 14 osób na umowę o pracę, a  20 osób zajmuje się obsługą szkoleń. Organizujemy seminaria na terenie całego kraju. W tym roku przeprowadzamy rekordową liczbę 307 szkoleń, w których uczestniczy łącznie 21 300 osób. Wówczas najchętniej wybierane są kursy dotyczące podatku od towarów i usług. Z powodzeniem realizujemy także kilkudniowe konferencje w komfortowych ośrodkach wypoczynkowo-szkoleniowych nad morzem i w górach, np. w: Juracie, Międzyzdrojach, Zakopanem, Wiśle, Karpaczu, Szczyrku, Krynicy. Mamy już w dorobku wiele wydanych książek o tematyce związanej ze szkoleniami.

1992

Powstaje oddział firmy w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 31, który prężnie działa do 1996 roku. UNIVERS zostaje wpisany na listę firm szkoleniowych Ministerstwa Edukacji Narodowej, otrzymując zezwolenie na prowadzenie działalności na terenie całego kraju.

1991

Debiutujemy na rynku pod nazwą Przedsiębiorstwo Konsultingowo - Gospodarcze UNIVERS D.K.M. Sp. z o.o., stając się pionierem lubuskiej branży szkoleniowej. Już w marcu 1991 r. firma zorganizowała 36 szkoleń na terenie całego kraju. W jednym szkoleniu średnio brało udział około 100 osób. Największym zainteresowaniem cieszą się seminaria z zakresu podatku dochodowego od osób fizycznych i ubezpieczeń społecznych.

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Facebook