Szkolimy od 1990 r.
Konsulting-Edukacja
JACYNO I MODZELEWSKI Sp. z o.o.
O firmie

O nas

O nas

UNIVERS Konsulting-Edukacja JACYNO i MODZELEWSKI Sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w organizacji szkoleń i konferencji w zakresie:

 • podatki i rachunkowość
 • kadry i płace
 • ochrona danych osobowych
 • szkolenia branżowe dla TBS, szkół wyższych i administracji
 • inne - zlecane przez firmy i instytucje
 • 300+
  szkoleń organizowanych rocznie
 • 5 000+
  uczestników szkoleń rocznie
 • 400 000+
  przeszkolonych osób

Największym atutem szkoleń Univers jest aktualność!

Z uwagą śledzimy procesy legislacyjne tak, aby nadążać za wszelkimi zmianami w prawie polskim i unijnym. W celu osiągnięcia najwyższych standardów zaprosiliśmy do wspólpracy wybitnych ekspertów powiązanych m.in. z: Ministerstwem Finansów, Ministerstwem Pracy i Polityki Społecznej, Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, Urzędem Zamówień Publicznych, NSA i Sądami Wojewódzkimi, Uniwersytetem Warszawskim, Szkołą  Główną Handlową, kancelariami prawnymi i podatkowymi. Wykładowcy Univers stosują nowoczesne metody dydaktyczne, kładąc nacisk na praktyczny i warsztatowy charakter zajęć.

Każde nasze szkolenie jest odpowiedzią na zmiany!

Przemawia za nami wieloletnie doświadczenie i ugruntowana pozycja na rynku szkoleniowym (więcej informacji znajdziesz w dziale Historia firmy). W 2007 roku nagrodziliśmy 250-tysięcznego uczestnika szkoleń Univers. Tylko jednego roku realizujemy kilkaset kursów, w których bierze udział ponad 10 000 osób.

Oferta na miarę Twoich potrzeb!

W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo szkolenia jednodniowe i konferencje (szkolenia kilkudniowe, wyjazdowe), które odbywają się w wielu miastach na terenie całej Polski. Konferencje zawsze organizujemy w miejscowościach turystycznych nad morzem i w górach. Oprócz wykładów zapewniamy wyżywienie i zakwaterowanie, a także liczne atrakcje takie, jak: wycieczki z przewodnikiem, koncerty, pokazy multimedialne, pakiety spa&wellness, uczty regionalne.

Łączymy naukę z przyjemnością!

Z nami mogą Państwo zaprojektować szkolenie zamknięte dla pracowników swojej firmy. Na życzenie opracujemy odpowiedni program, dostosowany do potrzeb słuchaczy i specyfiki działalności. Dzięki własnemu wydawnictwu zapewniamy autorskie materiały szkoleniowe wszystkim uczestnikom szkoleń. Zachęcamy do współpracy z naszym działem wydawniczym.

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Facebook