Szkolimy od 1990 r.
Konsulting-Edukacja
JACYNO I MODZELEWSKI Sp. z o.o.

Szkolenia VAT 2024

Lokalizacja

 

Właściciele firm oraz jednoosobowych działalności gospodarczych powinni posiadać niezbędną wiedzę z zakresu rachunkowości i rozliczeń bądź współpracować z kimś, kto pomoże im w tym temacie. Firma Univers oferuje kompleksowe, rzeczowe i prowadzone w przystępny sposób szkolenia VAT oraz wiele innych kursów dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw! Dzięki nam zarówno pracownicy, jak i właściciele będą mogli zaznajomić się z obowiązującymi przepisami i regulacjami, a także w prosty sposób zapoznać się z zasadami wyliczania i odprowadzania podatku VAT.

Szkolenia VAT dla zaawansowanych i początkujących

Niezależnie od tego, czy rozliczanie podatków to dla Ciebie codzienność, czy dopiero rozpoczynasz swoją pracę związaną z obsługą należności z tytułu VAT, mamy dla Ciebie przygotowane pojedyncze szkolenia lub całą ścieżkę, która ułatwi Ci pracę i wprowadzi w świat finansów. Dzięki naszej wykwalifikowanej kadrze zyskasz wiedzę z zakresu wyliczania wysokości podatków, a także poznasz wszelkie zmiany w prawie i obowiązujące nowelizacje ustaw. Oferujemy zarówno szkolenia ogólne, jak i specjalistyczne, skupione na wybranych zagadnieniach oraz przygotowujących do pracy w biurach rachunkowych, księgowych, kancelariach podatkowych oraz wszelkiego rodzaju przedsiębiorstwach. Dzięki temu zarówno Ty, jak i Twoi pracownicy, będziecie przygotowani oraz zyskacie niezbędną wiedzę w wielu interesujących Was tematach.

VAT – szkolenia dla osób z całej Polski

Dlaczego warto zdecydować się na szkolenia VAT oferowane przez firmę Univers? Powodów jest wiele: dojazd do klienta, organizowanie szkoleń na terenie całego kraju, dostosowane stopniem do wiedzy i zaawansowania uczestników, sprecyzowana tematyka, odpowiadająca potrzebom przedsiębiorstw i osób prowadzących jednoosobowe działalności gospodarcze. Podczas organizacji i prowadzenia szkoleń z zakresu VAT korzystamy z najnowszych materiałów oraz współpracujemy ze specjalistami. Oznacza to, iż nasi trenerzy oraz kadra kształcąca są doskonale zorientowani w temacie szkoleń i są w stanie udzielić niezbędnego wsparcia i merytorycznych wskazówek w sposób ciekawy, zachęcający do zdobywania wiedzy i ułatwiający przyswajanie informacji. Wieloletnia praktyka zawodowa oraz nieustanne poszerzanie wiedzy i doświadczenia czyni ich doskonałymi specjalistami w swojej dziedzinie.

Najlepsze szkolenia dla każdego

Chcesz zrozumieć zawiłości podatkowe lub poszerzyć wiedzę pracowników? Zależy Ci na tym, by poznać najnowsze regulacje, zmiany prawne oraz nowelizacje w zakresie VAT? Szkolenia prowadzone przez naszą firmę Univers pozwolą Ci usystematyzować zdobyte informacje i nauczą nie tylko teorii, ale i praktyki. Program poszczególnych spotkań dostosowywany jest do potrzeb uczestników, dzięki czemu każda osoba będzie w stanie w swoim tempie uczyć się oraz przyswajać informacje niezbędne podczas codziennej pracy. Nasze profesjonalne szkolenia podatkowe VAT zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów, dla których liczy się najwyższa jakość usług. Zapraszamy więc do kontaktu pracowników administracyjnych, księgowych, doradców podatkowych oraz wszystkie inne osoby, które chcą posiąść niezbędną wiedzę z zakresu rozliczeń podatkowych!

Univers – kompleksowe szkolenia z zakresu VAT

Value Added Tax (VAT) to podatek stanowiący podstawę dochodów budżetu państwa. Przepisy tego podatku obejmują każdego przedsiębiorcę prowadzącego działalność gospodarczą. Do prawidłowego rozliczania podatku VAT, niezbędna jest kompleksowa znajomość przepisów ustawy jak i bogatego zakresu interpretacji indywidualnych i wyroków sądów. Tylko zrozumienie mechanizmów tego podatku pozwala w praktyce prawidłowo stosować przepisy odnoszące się m.in. do obowiązku podatkowego, podstawy opodatkowania, odliczania VAT czy też fakturowania. Dzięki przekazywanej przez Univers wiedzy unikniesz błędów najczęściej pojawiających się w rozliczeniach, nauczysz się, jak poprawnie rozliczyć ten podatek i na tej podstawie przygotować deklarację. Szkolenia prowadzone przez praktyków swoją formą i indywidualnym podejściem trafiają do wielu osób, dzięki czemu korzystający z naszych usług oceniają nas bardzo wysoko i chętnie wybierają także pozostałe opcje z naszej oferty.

Dzięki pełnej elastyczności, terminy szkoleń oraz ich zakres możesz bez problemu dostosować do potrzeb i oczekiwań swoich, oraz pracowników. W zależności od wybranej lokalizacji i daty, na stronie Univers.com.pl znajdziesz wszystkie interesujące Cię opcje. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu – chętnie podpowiemy Ci, w jaki sposób oraz na jakich warunkach starać się o dofinansowanie szkolenia VAT z funduszy europejskich!

Lokalizacja

Dostępne szkolenia

Termin: 23.07.2024 - 23.07.2024
Miejscowość: cała Polska
Wykładowca: Kłoskowski Krzysztof
Cena netto: 495,00 zł (445,00 zł za kolejną osobę)
Termin: 29.08.2024 - 29.08.2024
Miejscowość: cała Polska
Wykładowca: Kłoskowski Krzysztof
Cena netto: 495,00 zł (445,00 zł za kolejną osobę)
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Facebook