- UNIVERS Konsulting-Edukacja
Szkolimy od 1990 r.
Konsulting-Edukacja
JACYNO I MODZELEWSKI Sp. z o.o.

Szkolenia KSEF 2024 - UNIVERS Konsulting-Edukacja

Lokalizacja

Przepisy dotyczące księgowości stale ulegają zmianom. Ponadto duży wpływ na system pracy osób pracujących w tej branży ma także rozwój technologii. Jednym z niedawno wprowadzonych rozwiązań jest KSeF, czyli Krajowy System e-Faktur. Aby dokładnie zapoznać się ze sposobem jego działania, warto skorzystać z profesjonalnego szkolenia w tym zakresie, który znajduje się w ofercie Univers. Dołożymy wszelkich starań, aby dzięki naszym kursom usprawnić oraz umilić pracę księgowych. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu!

Wiedza od specjalistów na szkoleniach z KSeF

Osobami prowadzącymi wszystkie nasze szkolenia są eksperci z danych dziedzin, którzy często posiadają w ich zakresie wybitne osiągnięcia. Dlatego też kursanci mogą mieć pewność co do rzetelności przekazywanej im wiedzy. W branży, jaką jest księgowość, niezwykle istotne jest także bycie na bieżąco ze zmianami w przepisach. Z tego powodu prowadzący dbają o to, aby na szkoleniach przekazywać najaktualniejsze informacje, zgodne z obecnie obowiązującym prawem.

Dlaczego dla wielu osób szkolenie KSeF może okazać się niezwykle przydatne? W Polsce od 1 lipca 2024 r. korzystanie z tego systemu będzie obowiązkowe dla wszystkich czynnych podatników VAT. Jego znajomość może okazać się zatem koniecznością. Dzięki naszym kursom możliwe jest dokładne zapoznanie się z KSeF zarówno od strony teoretycznej, jak i co najważniejsze – praktycznej.

Szkolenia w przystępnej dla każdego formie

W Univers oferujemy szkolenia w różnych trybach, dzięki czemu każdy z uczestników znajdzie ten, który najbardziej mu odpowiada. Znakomitą opcją są m.in. kursy zdalne, w których możesz uczestniczyć z dowolnego miejsca na ziemi – wystarczy dostęp do stałego łącza internetowego i trochę wolnego czasu. Kursy w zależności od programu trwają zazwyczaj od jednego do kilku dni. Szkolenia KSeF również prowadzimy w formie zdalnej. Doskonale zdajemy sobie bowiem sprawę, że dla wielu osób będzie to najbardziej wygodna opcja, która pozwoli zaoszczędzić czas oraz zmniejszyć koszty dojazdu.

Nasze kursy odbywają się także stacjonarnie oraz w formie wyjazdowej, gdzie możliwe jest połączenie zwiedzania i wypoczynku z produktywnym szkoleniem. Niezależnie od wybranego trybu, uczestnikom zostaje przekazana fachowa wiedza teoretyczna, a przy tym jednocześnie rozwijane są umiejętności praktyczne, najczęściej w formie case study. Wykładowcy pozostają do dyspozycji uczestników także na indywidualnych konsultacjach.

Kurs rzetelnie przygotowujący do pracy z KSeF

Uczestnicy szkolenia z KSeF, jak i każdego innego organizowanego przez nas kursu, otrzymują dostęp do obszernych materiałów szkoleniowych, które mogą okazać się niezwykle pomocne w przyswajaniu nowych informacji oraz utrwalaniu wiedzy. Gdy zajęcia odbywają się stacjonarnie, kursanci zostają wyposażeni także w niezbędne artykuły, m.in. notesy oraz długopisy. Mogą oni liczyć również na poczęstunek w trakcie przerw. Ponadto po ukończeniu szkolenia każdy z uczestników otrzymuje stosowny certyfikat potwierdzający nabycie nowych umiejętności.

Z kolei szkolenia wyjazdowe odbywają się w znanych turystycznych miejscowościach, a wynajmowane przez nas hotele często oferują dostęp do strefy basenowej czy SPA. Dzięki szerokiej ofercie każdy z zainteresowanych z pewnością znajdzie kurs, która najbardziej przypadnie mu do gustu i umożliwi efektywne przyswajanie informacji. Rejestracja na szkolenia jest bardzo prosta – wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie, mailowo bądź za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej.

Program dostosowany do potrzeb uczestników

Nasi prowadzący są elastyczni i dokładają wszelkich starań, aby na szkoleniach jak najlepiej dostosować się do potrzeb danej grupy. Na kursach KSeF omawiane są m.in. zasady postępowania przy wdrażaniu systemu faktur ustrukturyzowanych, a także sposoby wystawiania dokumentów w zależności od zaistniałego zdarzenia gospodarczego i wiele innych zagadnień. Jeśli zajdzie taka potrzeba, przy niektórych z nich prowadzący może zatrzymać się na nieco dłużej i dokładniej je omówić.

Szkolenia przekazujące wiedzę teoretyczną, jak i praktyczną są niezwykle istotne, szczególnie w przypadku zapoznawania uczestników z działaniem różnego rodzaju systemów, takich jak właśnie KSeF. Dlatego też serdecznie zapraszamy na kurs z tego zakresu. Gwarantujemy, że przekazana w rzetelny sposób wiedza zaowocuje szybkim wdrożeniem do nowego trybu pracy. Możemy także zorganizować zamknięte szkolenie, w którym będą uczestniczyć jedynie pracownicy Twojej firmy. Pomoże to w jeszcze lepszym dostosowaniu programu kursu do potrzeb uczestników.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą i zapisów na wybrane szkolenia!

Lokalizacja

Dostępne szkolenia

Termin: 20.08.2024 - 20.08.2024
Miejscowość: cała Polska
Wykładowca: Malenta Andrzej
Cena netto: 495,00 zł (445,00 zł za kolejną osobę)
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Facebook