Szkolimy od 1990 r.
Konsulting-Edukacja
JACYNO I MODZELEWSKI Sp. z o.o.

Szkolenia kilkudniowe

Lokalizacja

Organizowane szkolenia VAT, CIT, PIT, rachunkowe oraz seminaria skupione na zadaniach sektora księgowo-finansowego niejednokrotnie wymagają szczegółowego rozstrzygnięcia podstawowych kwestii. Ciekawą propozycją dla przedsiębiorstw są nasze kilkudniowe szkolenia wyjazdowe. Pozwalają one uczestniczyć w doskonale przygotowanych i w ciekawy sposób przeprowadzonych prelekcjach, jak również w ćwiczeniach, w trakcie których każdy uczestnik ma możliwość doskonalenia i rozwijania swoich umiejętności, a tym samym – podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Dbamy o to, by oferta szkoleniowa była przez nas stale rozbudowywana i aktualizowana – zgodnie ze zmieniającymi się oczekiwaniami naszych Klientów oraz zmianami zachodzącymi w przepisach prawnych (szczególnie w prawie podatkowym oraz prawie pracy).

Celem organizowanych kursów jest przedstawienie podstawowych zagadnień z obszaru rachunkowości, księgowości, ochrony danych osobowych, kadr i płac, marketingu oraz sprzedaży w taki sposób, by nasze działania edukacyjne pozwalały uczestnikom seminariów uzyskać satysfakcjonujące rezultaty.

Lokalizacja

Dostępne szkolenia

Termin: 06.06.2017 - 07.04.2017
Miejscowość: Łódź
Wykładowca: Andrzejewski Rafał
Cena netto: 770,00 zł (700,00 zł za kolejną osobę)
Termin: 12.06.2017 - 13.06.2017
Miejscowość: Kraków
Wykładowca: Andrzejewski Rafał
Cena netto: 770,00 zł (700,00 zł za kolejną osobę)

Program lojalnościowy

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym programie lojalnościowym. Założenie konta pozwoli Państwu zbierać punkty, za które będzie można uzyskać rabat na kolejne szkolenie, darmowy kurs lub odebrać nagrody.

Dowiedz się więcej
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij