Szkolimy od 1990 r.
Konsulting-Edukacja
JACYNO I MODZELEWSKI Sp. z o.o.

Branżowe

Lokalizacja

 DOFINANSOWANE SZKOLENIA UNIVERS W BAZIE USŁUG ROZWOJOWYCH!

Nasza firma z sukcesem przeszła kilkumiesięczną procedurę akredytacyjną i uzyskała wpis do (Bazy Usług Rozwojowych) prowadzonej przez  PARP. Dzięki temu, na szkolenia UNIVERS mogą Państwo otrzymać dofinansowanie.

--> Jeśli jesteś mikro, małym lub średnim przedsiębiorcą możesz wystąpić o dofinansowanie wybranego przez siebie szkolenia Univers z funduszy europejskich. Skontaktuj się z Nami a poprowadzimy Cię przez ścieżkę pozyskania dotacji, od pomocy w doborze szkolenia, odnalezieniu właściwego Operatora po pomoc przy rejestracji w Bazie.
Znajdź odpowiednie szkolenie Univers w BUR i już dziś zacznij ubiegać się z Nami o jego dofinansowanie!

W ramach organizowanych przez naszych ekspertów szkoleń branżowych, staramy się przekazać najświeższą wiedzę z obszaru szeroko rozumianych regulacji prawno-podatkowych, które określają m.in. zasady rozliczania szkół wyższych, gmin, ewidencjonowania i funkcjonowania kas zapomogowo-pożyczkowych, jak również rozliczania inwestycji Towarzystwa Budownictwa Społecznego (z uwzględnieniem wszystkich kwestii związanych z koniecznością wniesienia opłaty partycypacyjnej), które do 2006 roku było zwolnione z podatku dochodowego. Zróżnicowane programy naszych szkoleń wychodzą też naprzeciw osobom pracującym w sektorze publicznym – w szczególności w administracji. Podnosimy także tematykę świadczeń socjalnych w zakładach pracy, wskazując na zadania oraz misję Zakładowych Funduszy Świadczeń Socjalnych, realizowaną m.in. poprzez udostępnienie kasy zapomogowo-pożyczkowej. Każde organizowane przez nas seminarium to również okazja do tego, by skonsultować się z doświadczonym ekspertem, który postara się udzielić wyczerpującej odpowiedzi na przedstawione przez Państwa pytania.

TBS

Od wielu lat Towarzystwo Budownictwa Społecznego realizuje swoją misję poprzez budowę mieszkań na wynajem. Zmieniające się regulacje prawne – szczególnie w obrębie prawa podatkowego – wymagają od TBS rozliczenia z podatku dochodowego, z którego do 2006 roku podmiot ten był zwolniony. Szkolenia księgowe i finansowe, które organizujemy, pozwolą zapoznać się z wszystkimi zagadnieniami związanymi z koniecznością ewidencjonowania inwestycji oraz wprowadzania do ksiąg rachunkowych zapisów wynikających z uiszczonych wpłat partycypacyjnych.

Szkoły wyższe

Zajęcia prowadzone są przez instruktorów z wieloletnim stażem zawodowym. Służą one przede wszystkim podniesieniu kwalifikacji zawodowych pracowników uczelni wyższych, odpowiedzialnych za nadzór nad zagadnieniami księgowymi oraz sektorem finansowo-administracyjnym. W trakcie spotkań analizowane są także podstawowe problemy wynikające z konieczności przygotowywania bilansów, listy płac, jak również rozliczenia podatku dochodowego. Wszyscy uczestnicy zajęć otrzymają od nas profesjonalnie przygotowane materiały szkoleniowe.

Gminy

Stale monitorujemy zmiany w przepisach podatkowych, dlatego też jesteśmy w stanie przeprowadzić profesjonalne szkolenia dla gmin, a dokładniej – dla osób pracujących w administracji publicznej, odpowiedzialnych za sektor rachunkowo-finansowy. Programy zajęć zostają w taki sposób przygotowane, aby odpowiadały one bieżącym problemom związanym z ewidencjonowaniem środków oraz zmianami wynikającymi z nowelizacji ustaw. Podejmujemy także kwestie dotyczące kadr i płac.

ZFŚS

Jedną z podstawowych komórek pomocowych funkcjonujących w ramach licznych przedsiębiorstw jest Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych. Należy jednak pamiętać, że ustalenie wysokości odpisu dokonuje się na podstawie średniej wynagrodzenia miesięcznego, która podawana jest przez prezesa GUS. Nasze szkolenia finansowe wprowadzą Państwa w tematykę ZFŚS oraz pomogą rozstrzygnąć kwestie związane z zasadami tworzenia ZFŚŚ i przyznawania w ramach jego funkcjonowania świadczeń finansowych.

 

Lokalizacja

Dostępne szkolenia

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij