Szkolimy od 1990 r.
Konsulting-Edukacja
JACYNO I MODZELEWSKI Sp. z o.o.

Branżowe

Lokalizacja

W ramach organizowanych przez naszych ekspertów szkoleń branżowych, staramy się przekazać najświeższą wiedzę z obszaru szeroko rozumianych regulacji prawno-podatkowych, które określają m.in. zasady rozliczania szkół wyższych, gmin, ewidencjonowania i funkcjonowania kas zapomogowo-pożyczkowych, jak również rozliczania inwestycji Towarzystwa Budownictwa Społecznego (z uwzględnieniem wszystkich kwestii związanych z koniecznością wniesienia opłaty partycypacyjnej), które do 2006 roku było zwolnione z podatku dochodowego. Zróżnicowane programy naszych szkoleń wychodzą też naprzeciw osobom pracującym w sektorze publicznym – w szczególności w administracji. Podnosimy także tematykę świadczeń socjalnych w zakładach pracy, wskazując na zadania oraz misję Zakładowych Funduszy Świadczeń Socjalnych, realizowaną m.in. poprzez udostępnienie kasy zapomogowo-pożyczkowej. Każde organizowane przez nas seminarium to również okazja do tego, by skonsultować się z doświadczonym ekspertem, który postara się udzielić wyczerpującej odpowiedzi na przedstawione przez Państwa pytania.

Lokalizacja

Dostępne szkolenia

Program lojalnościowy

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym programie lojalnościowym. Założenie konta pozwoli Państwu zbierać punkty, za które będzie można uzyskać rabat na kolejne szkolenie, darmowy kurs lub odebrać nagrody.

Dowiedz się więcej
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij