Szkolimy od 1990 r.
Konsulting-Edukacja
JACYNO I MODZELEWSKI Sp. z o.o.
O firmie

Domański Rafał

Adwokat, inżynier konsultant FIDIC i członek zwyczajny Stowarzyszenia Inżynierów Doradców i Rzeczoznawców (SIDiR).
Jako adwokat specjalizuje się w zakresie: kompleksowej obsługi prawnej podmiotów gospodarczych branży budowlanej oraz prawa nieruchomości.
Rafał Andrzej Domański ukończył liczne kursy i szkolenia z zakresu FIDIC, ustawy prawo zamówień publicznych, ustawy o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego (tzw. ustawa deweloperska).
Od 2013 r. wykładowca w ramach szkolenia dla aplikantów adwokackich w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie, wykładowca (gościnnie) w ramach cosemestralnego cyklu wykładów „Budownictwo w praktyce” dla studentów I i II stopnia na Wydziale Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej oraz trener z zakresu prawa budowlanego.
Od 2016 r. wykładowca w ramach doskonalenia zawodowego adwokatów w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie oraz mediator w Centrum Mediacyjnym przy Naczelnej Radzie Adwokackiej.

Program lojalnościowy

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym programie lojalnościowym. Założenie konta pozwoli Państwu zbierać punkty, za które będzie można uzyskać rabat na kolejne szkolenie, darmowy kurs lub odebrać nagrody.

Dowiedz się więcej
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij