Szkolimy od 1990 r.
Konsulting-Edukacja
JACYNO I MODZELEWSKI Sp. z o.o.
O firmie

Przybycień Zbigniew

Przybycień Zbigniew

Ekspert z dziedziny prawa podatkowego, wysoko oceniany przez uczestników szkoleń, autor wielu publikacji w miesięczniku „Rachunkowość”oraz wydawnictw książkowych.

Cytat z książki "Amortyzacja środków trwałych":

"MOMENT POWSTANIA POŚREDNIEGO KOSZTU UZYSKANIA PRZYCHODU
...Problem jednak polega na tym, jak śledzić drogę zakupionego towaru, materiału zużywanego przy produkcji zwłaszcza seryjnej, objętego fakturą nieuregulowaną w terminie określonym w ustawie. Objęty daną nieopłaconą fakturą zakupu towar, materiał, surowiec na dzień upływu ustawowego terminu korekty KUP może znajdować się w magazynie materiałów i towarów, może już być wbudowany w produkt leżący w magazynie wyrobów, może być już sprzedany. Jak to ustalić? Jak ustalić, czy dany konkretny towar, materiał surowiec objęty nieuregulowaną konkretną fakturą zakupu został sprzedany, czy zużyty do wytworzenia sprzedanego produktu? Jeśli są jakieś precyzyjne metody, to pewno koszt nabycia stosownego programu komputerowego i nakład pracy potrzebny do jego obsługi nie zmieściłyby się w granicach racjonalnych kosztów stosowania omawianego rozwiązania podatkowego."

Program lojalnościowy

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym programie lojalnościowym. Założenie konta pozwoli Państwu zbierać punkty, za które będzie można uzyskać rabat na kolejne szkolenie, darmowy kurs lub odebrać nagrody.

Dowiedz się więcej
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij