Szkolimy od 1990 r.
Konsulting-Edukacja
JACYNO I MODZELEWSKI Sp. z o.o.
O firmie

Chojnowski Przemysław

Trener z zakresu ochrony danych osobowych, audytor wewnętrzny ISO 27001 oraz praktyk bazujący na doświadczeniu nabytym w trakcie realizacji wielu szkoleń oraz zadań związanych z przygotowaniem praktycznym firm w zakresie realizacji ochrony danych osobowych. Osobiście przeprowadził ponad 400 szkoleń z zakresu ochrony danych osobowych, przygotował dokumentacje z zakresu UODO w ponad 40 firmach, a także jest administratorem bezpieczeństwa informacji w 10 firmach z sektora publicznego i prywatnego.
Podczas szkoleń bazuje na swoim doświadczeniu zdobytym w trakcie ponad dziesięcioletniego kierowania pionem łączności i informatyki w Centralnym Ośrodku Szkolenia Straży Granicznej w Koszalinie oraz pełnienia funkcji wiceprzewodniczącego komisji elektroenergetycznej przy Komendancie Głównym Straży Granicznej, posiada uprawnienia budowlane w telekomunikacji, oraz ukończone studia podyplomowe z zakresu ochrony danych osobowych. Trener odbył wiele szkoleń z zakresu kompetencji trenerskich oraz przeszedł proces akredytacji coachingowej w ICF.

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij