Szkolimy od 1990 r.
Konsulting-Edukacja
JACYNO I MODZELEWSKI Sp. z o.o.
O firmie

Rzewuska Anna

Absolwentka studiów magisterskich na UMCS w Lublinie, studiów podyplomowych na Uniwersytecie Warszawskim oraz licznych kursów archiwalnych i metodycznych, organizowanych przez Krajowe Centrum Edukacji Archiwalnej SAP i Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. Praktyk, na co dzień współpracuje z archiwami państwowymi, dzięki czemu wiedza przekazywana podczas szkoleń jest zawsze aktualna i zgodna z najnowszymi przepisami. Od wielu lat tworzy i wdraża przepisy kancelaryjne, a także prowadzi szkolenia, warsztaty, konsultacje i prace archiwizacyjne na terenie całego kraju, dzięki czemu szkolenia charakteryzują się wysokim stopniem wiedzy praktycznej. Regularnie pracuje na zlecenie jednostek administracji rządowej i samorządowej, prowadząc archiwa zakładowe i składnice akt ministerstw, urzędów centralnych, samorządowych jednostek administracyjnych i firm prywatnych. Współpracowała m.in. z Krajowym Instytutem Polityki Przestrzennej i Mieszkalnictwa, Naczelną i Kręgową Radą Adwokacką w Warszawie, Polską Akademią Nauk, Ministerstwem Środowiska, Ministerstwem Sportu, Generalną i Regionalną Dyrekcją Ochrony Środowiska, WFOŚiGW, Lasami Państwowymi, Polską Grupą Energetyczną, Polskimi Sieciami Elektroenergetycznymi, Polskim LNG, Przemysłowym Instytutem Automatyki i Pomiarów, teatrami, instytucjami kultury, placówkami oświatowymi i medycznymi, ośrodkami naukowo-badawczymi. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu archiwizacji dokumentów, obiegu i zarządzania dokumentacją w jednostce, prowadzenia archiwów zakładowych i składnic akt oraz stosowania przepisów kancelaryjnych w praktyce.

Program lojalnościowy

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym programie lojalnościowym. Założenie konta pozwoli Państwu zbierać punkty, za które będzie można uzyskać rabat na kolejne szkolenie, darmowy kurs lub odebrać nagrody.

Dowiedz się więcej
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij