Szkolimy od 1990 r.
Konsulting-Edukacja
JACYNO I MODZELEWSKI Sp. z o.o.
O firmie

Greszta Paweł

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie – doradca podatkowy (nr wpisu 11312). Autor i współautor wielu publikacji książkowych i artykułów z zakresu zobowiązań podatkowych (m.in. w Gazecie Prawnej, Rzeczpospolitej).
Swoje ponad 13 – letnie doświadczenie zawodowe zdobywał w renomowanych kancelariach doradztwa podatkowego (Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy, Kancelaria Ożóg Tomczykowski) świadcząc usługi doradztwa podatkowego dla podmiotów z różnych dziedzin gospodarki, w tym z sektora energetyki, transportu, kolejnictwa czy sektora budowlanego.
Doradza klientom korporacyjnym, w szczególności w zakresie podatków bezpośrednich, cen transferowych a także występuje jako pełnomocnik w sprawach podatkowych zarówno w postępowaniu przed organami podatkowymi, jak również przed sądami administracyjnymi. Uczestniczył w wielu przeglądach podatkowych oraz projektach due diligence. Prowadzi szkolenia z zakresu podatków dochodowych i Ordynacji podatkowej. Wielokrotnie brał udział w pracach legislacyjnych jako współautor projektów aktów prawnych, jak również wydawał opinie w tym zakresie.

 

Program lojalnościowy

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym programie lojalnościowym. Założenie konta pozwoli Państwu zbierać punkty, za które będzie można uzyskać rabat na kolejne szkolenie, darmowy kurs lub odebrać nagrody.

Dowiedz się więcej
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij