Szkolimy od 1990 r.
Konsulting-Edukacja
JACYNO I MODZELEWSKI Sp. z o.o.
Szkolenia zamknięte
Szkolenia CIT i PIT

Faktury i e-faktury – 2019/2020 - zasady wystawiania

O szkoleniu

 

Zasady wystawiania faktur i e-faktur - 2019

 

Uczestnik pozna zagadnienia związane z zasadami wystawiania faktur oraz rozliczania podatku VAT w tym m.in. obowiązku podatkowego, podstawy opodatkowania, odliczania podatku VAT, rozliczania odwrotnego obciążenia, podzielonej płatności, JPK. Omówi zasady wystawiania ustrukturyzowanych faktur w zamówieniach publicznych, które mają obowiązać od 18 kwietnia 2019 r.
Kursant pozna wprowadzone i planowane zmiany podatku VAT w 2019 i 2020 r., w szczególności likwidacja odwrotnego obciążenia w obrocie krajowym i wprowadzenie w jej miejsce przymusowej płatności; zastąpienie JPK_VAT schematem JPK_VDEK, zmiany w zakresie wystawiania faktur do paragonów, oraz zmiany w zakresie faktur dokumentujących WDT W szkoleniu przedstawione zostanie również istotne orzecznictwo dotyczące omawianych kwestii. Szkolenie kładzie nacisk na aspekty praktyczne.
W ramach kompetencji społecznych Uczestnik udoskonali umiejętność kształcenia się oraz poszerzy znaczenie komunikacji interpersonalnej.

Adresaci szkolenia

Szkolenie skierowane jest do osób zajmujących się wystawieniem faktur oraz rozliczaniem podatku od towarów i usług w przedsiębiorstwach.

Wykładowca

Szymankiewicz Marcin
Szymankiewicz Marcin

Doradca podatkowy, absolwent Wydziału Prawa i Administracji UW i Wydziału Humanistycznego Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Olsztynie, specjalizujący się w tematyce podatku od towarów i usług. Doświadczenie zawodowe zdobywał w organach podatkowych oraz dziale podatkowym... Czytaj dalej

Informacje dodatkowe

W ramach szkolenia:
- wykład w formie warsztatów
- konsultacje
- materiały szkoleniowe
- certyfikaty potwierdzające udział w szkoleniu

Zapytaj o cenę szkolenia dla Ciebie. Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie.

e-mail: wydawnictwa@univers.com.pl
www.univers.com.pl
facebook.com/univers1990

UNIVERS KONSULTING - EDUKACJA
JACYNO I MODZELEWSKI Sp. z o.o.
ul.Niecała 2d, 65-245 Zielona Góra
tel. (68) 325 66 93
fax (68) 320 05 47

Skontaktuj się z nami

* - pola wymagane
Komunikat
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Facebook