Szkolimy od 1990 r.
Konsulting-Edukacja
JACYNO I MODZELEWSKI Sp. z o.o.

Szkolenia on-line

Lokalizacja

Organizowane szkolenia VAT, CIT, PIT, rachunkowe oraz seminaria skupione na zadaniach sektora księgowo-finansowego niejednokrotnie wymagają szczegółowego rozstrzygnięcia podstawowych kwestii. Ciekawą propozycją dla przedsiębiorstw są nasze kilkudniowe szkolenia wyjazdowe. Pozwalają one uczestniczyć w doskonale przygotowanych i w ciekawy sposób przeprowadzonych prelekcjach, jak również w ćwiczeniach, w trakcie których każdy uczestnik ma możliwość doskonalenia i rozwijania swoich umiejętności, a tym samym – podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Dbamy o to, by oferta szkoleniowa była przez nas stale rozbudowywana i aktualizowana – zgodnie ze zmieniającymi się oczekiwaniami naszych Klientów oraz zmianami zachodzącymi w przepisach prawnych (szczególnie w prawie podatkowym oraz prawie pracy).

Celem organizowanych kursów jest przedstawienie podstawowych zagadnień z obszaru rachunkowości, księgowości, ochrony danych osobowych, kadr i płac, marketingu oraz sprzedaży w taki sposób, by nasze działania edukacyjne pozwalały uczestnikom seminariów uzyskać satysfakcjonujące rezultaty.

Szkolenia podatkowe

Zwracając uwagę na zmiany w przepisach podatkowych oraz pojawiające się interpretacje, stale aktualizujemy programy naszych szkoleń. Podatki, VAT, rachunkowość, kadry i płace – wszystkie te zagadnienia są przez nas rozstrzygane i analizowane w taki sposób, aby przynosiły odpowiedzi na pytania zgłaszane przez uczestników spotkań. Szkolenia organizujemy na terenie całego kraju – prowadzone są przez doświadczonych ekspertów, którzy brali udział w nowelizacji przepisów prawa podatkowego.

Szkolenia kadry i płace

Podstawą prowadzonych przez naszych specjalistów szkoleń Kadry i Płace jest przedstawienie problematyki codziennej pracy sektora księgowego zarówno z perspektywy prawa pracy oraz wnoszonych przez różne przepisy regulacji, jak również szeroko rozumianej księgowości, związanej z płacami. Szkolenia służą przede wszystkim podnoszeniu kwalifikacji zawodowych oraz usprawnianiu codziennej pracy. Pozwolą też zyskać wiedzę i umiejętności, które pomogą w minimalizacji ryzyka błędu w trakcie przygotowywanych przez pracowników rozliczeń kadrowo-płacowych.

RODO 2019 - spełnienie wymogów - warsztaty praktyczne

Coraz bardziej restrykcyjne przepisy dotyczące ochrony danych osobowych wymuszają na przedsiębiorcach podejmowanie określonych działań, mających na celu zwiększenie jakości bezpieczeństwa informacji – szczególnie informacji personalnych. Szkolenia – Ochrona Danych Osobowych – służą przede wszystkim zapoznaniu uczestników z obowiązującymi przepisami prawa, jak również zadaniami administratorów bezpieczeństwa informacji oraz administratorami danych osobowych.

Szkolenia branżowe

Od ponad dwudziestu lat organizując szkolenia branżowe, dedykowane zarówno księgowym, menedżerom, jak i pracownikom administracji, staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom poszczególnych sektorów. Dbamy o to, by wartościowemu przekazywaniu wiedzy towarzyszyło stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych oraz kompetencji naszych kursantów. Prowadzone przez doświadczonych instruktorów seminaria stają się okazją do tego, by zwiększyć skuteczność działań w obszarze szeroko rozumianej rachunkowości, ewidencji, podatkowości etc.

Marketing i sprzedaż

Dostosowując się do aktualnych oczekiwań naszych słuchaczy, zwracamy szczególną uwagę na możliwość wykorzystania kompetencji miękkich, które w pracy sektora handlowego okazują się podstawowym narzędziem działania. Szkolenia związane z tematyką marketingu i sprzedaży kładą nacisk na praktyczne wykorzystanie zdobytej wiedzy – tak w obszarze negocjacji z trudnym klientem, jak również w kwestii poprawnościowego rozwijania relacji handlowych. Nasi instruktorzy przekazują także wiedzę z obszaru rozwoju osobistego, sposobów motywowania zespołu, jak również prawidłowej organizacji pracy (m.in. zarządzanie czasem).

Szkolenia CIT
Szkolenia PIT
Szkolenia KSEF
Szkolenia Kadry i Płace
Szkolenia ZUS
Szkolenia Prawo Pracy
Szkolenia Czas Pracy
Szkolenia VAT
Szkolenia księgowe
Szkolenia podatkowe
Szkolenia dla księgowych

Lokalizacja

Dostępne szkolenia

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Facebook