Szkolimy od 1990 r.
Konsulting-Edukacja
JACYNO I MODZELEWSKI Sp. z o.o.
Aktualności

VAT w 2021 r.!!!

Z dniem 1 stycznia 2020 r. wejdą w życie zmiany dotyczące tzw. „slim vat”, czyli pakiet przepisów ułatwiających rozliczanie zasadniczych kwestii „vatowskich”, takich m.in. jak rezygnacja z obowiązku uzyskania potwierdzenia odbioru faktury korygującej, zdefiniowanie momentu ujęcia faktur korygujących, wydłużenie terminu do odliczenia vat, czy też umożliwiających odliczenie vat od usług noclegowych w pewnych, określonych przypadkach.

W zakresie podatku od towarów i usług aktualna jest kwestia wymiany kas fiskalnych na kasy online, w zakresie poszczególnych branż od dnia 1 stycznia 2021 r. i 1 lipca 2021 r.

Niezwykle istotną planowaną nowelizacją są zmiany w zakresie stosowania, obok faktur standardowych i faktur elektronicznych, nowego rodzaju faktur o charakterze ustrukturyzowanym, który zacznie obowiązywać w 2021 r. i może doprowadzić do rewolucji w fakturowaniu VAT. 

Program lojalnościowy

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym programie lojalnościowym. Założenie konta pozwoli Państwu zbierać punkty, za które będzie można uzyskać rabat na kolejne szkolenie, darmowy kurs lub odebrać nagrody.

Dowiedz się więcej
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij