Szkolimy od 1990 r.
Konsulting-Edukacja
JACYNO I MODZELEWSKI Sp. z o.o.
Aktualności

Tegoroczna konferencja dotycząca TBS

W tym roku zapraszamy na XV już edycję konferencji podatkowo-bilansowej dla Towarzystw Budownictwa Społecznego. W grudniu (04-07.12.2017 r.) spotykamy się w Hotelu Skalnym w Zakopanem. Co roku gościmy naszą stałą grupę uczestników oraz nowych kursantów, którzy następnego roku także stają się wiernymi słuchaczami szkoleń UNIVERS.

Eksperci podatkowi zagwarantują zdobycie kompleksowej wiedzy na temat najnowszych zmian w przepisach VAT, CIT i PIT w 2018 r. Poniżej program merytoryczny konferencji (otwórz Plik do pobrania).

Między wykładami, w ramach atrakcji, organizujemy kulig zakończony biesiadą w kolibie góralskiej lub przejażdżkę dorożkami, w zależności od tego, co wybiorą nasi kursanci. Poza tym, spotkamy się na kolacji regionalnej w Zajeździe Furmańskim. Hotel Skalny również oferuje wyśmienitą kuchnię oraz wstęp do strefy wellness (basen, jacuzzi, sauny).

Zapraszamy do wysłania zgłoszeń. Do 14.11.2017r. trwa okres promocyjny i cena szkolenia niższa jest o 100 zł.

Program lojalnościowy

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym programie lojalnościowym. Założenie konta pozwoli Państwu zbierać punkty, za które będzie można uzyskać rabat na kolejne szkolenie, darmowy kurs lub odebrać nagrody.

Dowiedz się więcej
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij